Darmowy malinowy plakat

Kiedy w poprzednie lato zajadałam się garściami malin doznawałam olśnienia na temat nierozerwalności połączenia lato i smak malin. Postanowiłam wtedy, że w bliżej nieokreślonej przyszłości muszę dorzucić do owocowo-warzywnej kolekcji plakat z malinką właśnie!

Dziś nadeszła ta bliżej nieokreślona przyszłość i obok ananasa, banana, dyni, mandarynki, truskawki, jabłka i cytryny ląduje słodziutka malinka.

Myślę, że byłby z tego wszystkiego całkiem niezły koktajl 😉

Link do pobrania

Plakat możecie drukować nawet na domowej drukarce – tak jak my. Przy wydruku użyliśmy grubszego papieru (takiego o gramaturze 200g/m2 – do kupienia w sklepach z artykułami szkolno-biurowymi).

Licencja

Pliki plakatu malinowego oddaję do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego! Oznacza to, że możecie wykorzystywać go na własny użytek – drukować, wręczać rodzinie, znajomym, nawet znajomym znajomych, ale nie zezwalam na jego komercyjne użycie (zarobkowe).

Zezwalam również na bezpłatne wykorzystanie moich plakatów owocowo-warzywnych w celach edukacyjnych, ale w takim wypadku proszę o kontakt na maila ewa.mazur@mypoint.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.