Darmowy cytrynowy plakat

Z tej naszej owocowo-warzywnej serii plakatów zrobił się już całkiem pokaźny zbiór. Co prawda na razie bardziej owocowy niż warzywny, ale wszystko jeszcze przed nami 🙂 A w dzisiejszym wpisie do naszej plakatowej sałatki dorzucamy odrobinę kwaśnego – czyli cytrynkę.

Osobiście nie wyobrażam już sobie lata bez domowej lemoniady z orzeźwiającą nutą mięty. Uwielbiam też ten słoneczny kolor cytryn, ale to pewnie dla Was nic zaskakującego, że lubię żółty 😉

Rok temu pod jednym ze swoich postów na Instagramie (na koncie osobistym, nie tym związanym z MAMAdesigner) pisałam, że marzy mi się zasmakowanie w nowych letnich odkryciach. Miałam wtedy na myśli różne rzeczy – zaczynając właśnie od zmysłu smaku, na doznaniach emocjonalnych kończąc. W tym roku zamierzam powtórzyć eksperyment – chciałabym posmakować lata i zarazić tą ciekawością moją córkę. Dlatego też na pewno zrobimy sobie tą domową lemoniadę, zjemy nieprzyzwoitą ilość truskawek, zrobimy koktajl ananasowy, do którego dorzucimy banana. Wypijemy sok z mandarynek, a na zakończenie lata zrobimy pyszną szarlotkę z pachnących słońcem jabłek i ugotujemy zupę dyniową (to już bliżej jesieni ;P). Takie to przed nami smakowite lato.

LICENCJA

Plik plakatu cytrynowego oddaję do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego! Nie zezwalam na komercyjne wykorzystanie (zarobkowe) zarówno samego pliku, jak i wydruków z niego powstałych. Ani plik, ani treści w nim zawarte nie mogą również służyć do stworzenia materiałów komercyjnych.

Jednocześnie zezwalam na nieodpłatne wykorzystanie plakatu cytrynowego do celów edukacyjnych, np. podczas zajęć w Przedszkolu czy Szkole, ale proszę o wiadomość z informacją na adres kontakt@mamadesigner.pl (informacji tej używam do celów statystycznych).

Pliki udostępniam za darmo, jednak osoby, które mają ochotę wesprzeć mnie finansowo, mogą postawić mi wirtualną kawę na buycoffee.to/mamadesignerpl/ (nie trzeba logować się w serwisie).

Zainteresowanych zakupem licencji komercyjnej proszę o kontakt pod adresem kontakt@mamadesigner.pl.

LINK DO POBRANIA PLAKATU CYTRYNOWEGO

Pod poniższym linkiem znajdziecie plakat z cytrynką wielkości A4 i w formacie .jpg.

Plakat możecie drukować nawet na domowej drukarce – tak jak my 😉 My standardowo użyliśmy grubszego papieru (takiego o gramaturze 200g/m2).

Zachęcam także, do dzielenia się linkiem do tego posta ze znajomymi. No i dajcie znać, jaki jest wasz ulubiony letni smak 😉

Do usłyszenia wkrótce!

MOŻE ZAINTERESUJE CIĘ RÓWNIEŻ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *