Darmowy ananasowy plakat

Piękne mamy lato tej wiosny, dlatego postanowiłam wyjść trochę przed szereg i przyozdobić pokój córki plakatem z egzotycznym, letnim owocem – ananasem.

Myślę, że owocowych plakatów będzie więcej, ponieważ wiążę z nimi pewną edukacyjną nadzieję.

Jakiś czas temu zebrałam owocowe zabawki mojego dziecięcia i dokupiłam ich rzeczywiste odpowiedniki. Rozłożyłyśmy przed sobą i jedne i drugie i zaczęłyśmy zabawę – zgadywałyśmy nazwy owoców, sprawdzałyśmy, czy zabawki i rzeczywiste owoce wyglądają tak samo, np. czy kiwi rzeczywiście w środku jest zielone, a na koniec sprawdzałyśmy owocowe smaki.

Letni klimat tej wiosny sprzyja bardziej ambitnym owocowym zachciankom. Już zacieram ręce na truskawki, arbuza, czereśnie, czy maliny… Liczę na to, że owocowe plakaty zaciekawią moją pociechę i tym chętniej będzie sprawdzać, jak te owoce smakują.

To my teraz zmykamy próbować ananasa, a Was zostawiam z ananasowym plakatem dostępnym do pobrania za darmo 😉

LICENCJA

Pliki plakatu ananasowego oddaję do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego! Nie zezwalam na komercyjne wykorzystanie (zarobkowe) zarówno samych plików, jak i wydruków z nich powstałych. Ani pliki, ani treści w nich zawarte nie mogą również służyć do stworzenia materiałów komercyjnych.

Jednocześnie zezwalam na nieodpłatne wykorzystanie plakatu ananasowego do celów edukacyjnych, np. podczas zajęć w Przedszkolu czy Szkole, ale proszę o wiadomość z informacją na adres kontakt@mamadesigner.pl (informacji tej używam do celów statystycznych).

Pliki udostępniam za darmo, jednak osoby, które mają ochotę wesprzeć mnie finansowo, mogą postawić mi wirtualną kawę na buycoffee.to/mamadesignerpl/ (nie trzeba logować się w serwisie).

Zainteresowanych zakupem licencji komercyjnej proszę o kontakt pod adresem kontakt@mamadesigner.pl.

LINK DO POBRANIA ANANASOWEGO PLAKATU

Pod poniższym linkiem znajdziecie plakat z ananasem wielkości A4 i w formacie .jpg. Aby go pobrać wystarczy kliknąć na link lewym przyciskiem myszy i zapisać sobie obraz, który się pojawi, albo od razu kliknąć link prawym przyciskiem myszy i zapisać plik, czy też element docelowy (w zależności z jakiej przeglądarki i systemu korzystacie) na swoim urządzeniu.

Plakat możecie drukować nawet na domowej drukarce – tak jak my 😉 My standardowo użyliśmy grubszego papieru (takiego o gramaturze 200g/m2.

Pamiętajcie, że Wasze komentarze są dla mnie bardzo cenne, więc będę Wam bardzo wdzięczna jeśli zostawicie tu dwa słowa o tym, czy plakat przypadł Wam do gustu 😉 Zachęcam także, do dzielenia się linkiem do tego posta ze znajomymi.

Do usłyszenia wkrótce 🙂

MOŻE ZAINTERESUJE CIĘ RÓWNIEŻ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *