Darmowy bananowy plakat

Po tym, jak moje dziecko pokochało plakat ananasowy wiedziałam, że na jednym owocowym obrazku się nie skończy!

Z nieskrywanym zafascynowaniem obserwuję, jak moja blisko 2,5-letnia córka poznaje otaczający ją świat. Praktycznie co chwilę mogę podsuwać jej nowe obrazki, łamigłówki, czy zabawki i cieszyć się z tego, jak je rozpracowuje.

Obserwowałam jej zainteresowanie literkami, po tym, jak umieściłam w jej pokoju ten designerski alfabet, czy błysk w oku na widok obrazków w naszej własnej książeczce, a kiedy tworzyłam pierwszy owocowy plakat (ten z ananasem), pomyślałam, że fajnie byłoby stworzyć całą serię owocowo-warzywną w celach edukacyjno-estetycznych.

I oto jest – drugi owocowy plakat. Po ananasie przyszła kolej na banana. Córa zaakceptowała, więc oddaję plik .jpg z plakatem w Wasze ręce 😉 Plakat jest dostępny do darmowego pobrania, ale tylko na użytek prywatny – co to oznacza opisuję poniżej, w akapicie „licencja”.

 

Link do pobrania

Pod poniższym linkiem znajdziecie bananowy plakat w formacie A4. Aby go pobrać wystarczy kliknąć na link lewym przyciskiem myszy i zapisać sobie obraz, który się pojawi, albo od razu kliknąć link prawym przyciskiem myszy i zapisać plik, czy też element docelowy (w zależności z jakiej przeglądarki i systemu korzystacie) na swoim urządzeniu.

Plakat możecie drukować nawet na domowej drukarce. Polecamy użyć w tym celu grubszego papieru (takiego o gramaturze 200g/m2).
 

Licencja

Jak wspomniałam już wyżej, bananowy plakat udostępniam do pobrania za darmo, ale TYLKO na użytek prywatny! Oznacza to, że możecie wykorzystywać go w celach prywatnych – drukować, wręczać rodzinie, znajomym, nawet znajomym znajomych, przyozdabiać nim swój dom, dom rodziny, a nawet znajomych (jeśli pozwolą), ale pod żadnym pozorem nie zezwalam na jego komercyjne wykorzystanie (zarobkowe) – nie zezwalam na jego sprzedaż, czy wykorzystywanie do tworzenia innych płatnych grafik.
 

Czekam z niecierpliwością na Wasze komentarze. Zachęcam Was także, do dzielenia się linkiem do tego posta ze znajomymi.

A jeśli szukacie innych plakatów do pokoju dziecka, to na MAMAdesigner, w dziale plakaty znajdziecie już kilka fajnych opcji do wyboru 😉
 

Author: Ewa MazurMama uroczej dziewczynki, grafik z wykształcenia, zawodu i zamiłowania.

2 komentarze

  • Piżama z Mychą załapała się na zdjęcie i robi klimat ;D

    • No tak to te mamy designery mają, że łażą po domu w piżamach, bo dzieci i designy są ważniejsze od ubrania się ;D

Dodaj komentarz