Halloweenowe memory

Jakiś tydzień temu wrzuciłam na bloga jedną z naszych ulubionych rozgrywek w jesiennej odsłonie. Mowa o grze memory – całą trójką uwielbiamy odszukiwanie pasujących par, o czym pisałam w zeszłotygodniowym wpisie.

Do naszej pokaźnej kolekcji różnych wariantów tej fajnej i prostej gry postanowiłam dołączyć również wersję halloweenową.

Ponieważ my halloween obchodzimy i mamy na blogu mnóstwo świetnych grafik związanych z tym świętem, to nie mogłam odmówić sobie przygotowania gry, w którą będziemy mogli pograć podczas naszej halloweenowej domówki.

Co prawda na blogu znajdziecie już jedną grę, która świetnie się do tego nada, ale przecież im więcej, tym lepiej 😉

W dzisiejszej propozycji mamy do dyspozycji 10 par obiektów luźno związanych z halloween. Znajdziemy tu cukierki, duszka, nietoperze, czarnego kota, kociołek i czapkę czarownicy, dynię i pajęczynę. Symbole pasują do naszych pozostałych grafik haloweenowych, więc w sposób naturalny dopełniają całą paczkę, którą możecie pobrać za darmo tutaj.

LICENCJA

Pliki halloweenowego memory oddaję do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego! Nie zezwalam na komercyjne wykorzystanie (zarobkowe) zarówno samych plików, jak i wydruków z nich powstałych. Ani pliki, ani treści w nich zawarte nie mogą również służyć do stworzenia materiałów komercyjnych.

Jednocześnie zezwalam na nieodpłatne wykorzystanie halloweenowego memory do celów edukacyjnych, np. podczas zajęć w Przedszkolu czy Szkole, ale proszę o wiadomość z informacją na adres kontakt@mamadesigner.pl (informacji tej używam do celów statystycznych).

Pliki udostępniam za darmo, jednak osoby, które mają ochotę wesprzeć mnie finansowo, mogą postawić mi wirtualną kawę na buycoffee.to/mamadesignerpl/ (nie trzeba logować się w serwisie).

Zainteresowanych zakupem licencji komercyjnej proszę o kontakt pod adresem kontakt@mamadesigner.pl.

LINKI DO POBRANIA HALLOWEENOWEGO MEMORY

Poniżej znajdziecie wszystkie szczegóły wydruku, a także linki do pobrania darmowych plików.

Szczegóły wydruku:

  • Rodzaj pliku: .jpg
  • Format pliku: A4
  • Kolorystyka: kolor
  • Zalecana grubość papieru: grubszy papier (np. z bloku technicznego, albo o gramaturze od 160 do 250g/m2)
  • Rodzaj wydruku: jednostronny
  • Ilość stron do wydruku: 1

Do usłyszenia już wkrótce!

MOŻE ZAINTERESUJE CIĘ RÓWNIEŻ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *