Jesienne memory

Sporo pozmieniało się u nas w domu w ostatnim czasie. Młoda poszła do Szkoły, ja zaczęłam regularniej trenować, mąż wrócił z publikacjami na tatadevloper… To, co nie uległo zmianie, to nasza miłość do gier!

W tym momencie znajdziecie na moim blogu 17 różnych gier analogowych do samodzielnego stworzenia, którymi dzieliłam się za Wami od początku istnienia MAMAdesigner.

Pierwszą z nich było nasze ukochane memory! No co my mamy zrobić, kiedy po prostu kochamy tą grę?! Spośród tych wszystkich 17 propozycji rozgrywek aż 5 z nich to rozmaite warianty memory właśnie.

Było memory abstrakcyjne, matematyczne, z leśnymi zwierzętami (to akurat powstało również w wersji mobilnej), było takie z obrazkami emocji i takie w zimowych klimatach, a dziś mam dla Was, jak mówi nam tytuł tego wpisu – memory jesienne.

Wśród symboli, z których będziemy szukać pasujących par, znajdziemy takie obrazki jak jesienne liście, ciepłe części garderoby, jesienne owoce i warzywa, grzyby, a nawet cieplutkie kakao z piankami – w sumie 15 par.

Karty tym razem przygotowałam w formie kół – bardzo chciałam przetestować taki wariant, bo jeszcze nie mam go w swojej kolekcji. A jeśli o testowaniu mowa – gra została przetestowana na Dzieciach i bardzo im się podobała, więc wierzę że i u Was znajdzie uznanie 😉

LICENCJA

Pliki jesiennego memory oddaję do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego! Nie zezwalam na komercyjne wykorzystanie (zarobkowe) zarówno samych plików, jak i wydruków z nich powstałych. Ani pliki, ani treści w nich zawarte nie mogą również służyć do stworzenia materiałów komercyjnych.

Jednocześnie zezwalam na nieodpłatne wykorzystanie jesiennego memory do celów edukacyjnych, np. podczas zajęć w Przedszkolu czy Szkole, ale proszę o wiadomość z informacją na adres kontakt@mamadesigner.pl (informacji tej używam do celów statystycznych).

Pliki udostępniam za darmo, jednak osoby, które mają ochotę wesprzeć mnie finansowo, mogą postawić mi wirtualną kawę na buycoffee.to/mamadesignerpl/ (nie trzeba logować się w serwisie).

Zainteresowanych zakupem licencji komercyjnej proszę o kontakt pod adresem kontakt@mamadesigner.pl.

LINKI DO POBRANIA JESIENNEGO MEMORY

Poniżej znajdziecie wszystkie szczegóły wydruku, a także linki do pobrania darmowych plików.

Szczegóły wydruku:

  • Rodzaj pliku: .pdf
  • Format pliku: A4
  • Kolorystyka: kolor
  • Zalecana grubość papieru: grubszy papier (np. z bloku technicznego, albo o gramaturze od 160 do 250g/m2)
  • Rodzaj wydruku: jednostronny
  • Ilość stron do wydruku: 3

Do usłyszenia już wkrótce!

MOŻE ZAINTERESUJE CIĘ RÓWNIEŻ:

1 thought on “Jesienne memory

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *