Plakaty do pokoju dziecka #4 – jesienne

Przyszedł wrzesień, a wraz z nim nadejdzie jesień… pięknie. Dla mnie w tym roku to niestety nadal oznacza zawody w rodzinnym chorowaniu – kto szybciej, kto dłużej, kto bardziej, ale wierzę, że już za rok to będzie tylko wspólne zbieranie kasztanów w blasku wrześniowego słońca i szarlotka w kawiarni. Tymczasem z lekkim opóźnieniem (bo zwykle publikuję we wtorki), chociaż i tak relatywnie wcześnie, dzielę się z Wami naszymi jesiennymi plakatami.

Niektórzy przedłużają jeszcze lato. Wciąż spotykam ludzi zajadających się lodami, sama zapominam jeszcze o cieplejszej bluzie wychodząc o poranku. Lecz jesień jest już za rogiem, już ją czuję, widzę w lekko pożółkłych liściach, we wrzosach na straganie z kwiatami, w soczystych jabłkach na półkach warzywniaka i w zużytych chusteczkach walających się po naszym mieszkaniu 😀 Postanowiłam z tym nie walczyć. Na ostatnim spacerze pozbierałam kilka kasztanów, na następnym poszukam jakichś wyjątkowych liści, wyciągnę z szafy bezrękawnik i powieszę go przy drzwiach, żeby nie zapomnieć, a dziś przygotowałam jesienne plakaty do pokoju córki. Zaraz je wydrukuję i powieszę, a Wam zostawiam poniżej link, gdybyście też chcieli nimi przyozdobić swoje wnętrza.

 

Link do pobrania

Poniżej znajdziecie link. Klikając na niego możecie pobrać 3 -stronicowy plik o rozszerzeniu .pdf z naszymi jesiennymi plakatami. Plakaty mają format A4. Do druku polecam papier o większej gramaturze niż standardowy „drukarkowy” – np. 200g/m2.

Podpowiedź: jeśli chcecie wydrukować tylko jeden z trzech, to jestem pewna, że macie taką opcję na drukarce. Plakaty projektowałam tak, żeby wyglądały dobrze zarówno razem, jak i osobno 😉

 

Licencja

Plik .pdf z naszymi jesiennymi plakatami udostępniam Wam do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego! Nie zezwalam na komercyjne wykorzystanie plakatów (zarobkowe).

Jeśli spodobały się Wam nasze plakaty, to zachęcam do pozostawienia komentarza, albo polecenia tego posta znajomym. Rzućcie też koniecznie okiem na nasze pozostałe sezonowe plakaty:

Plakaty wiosenne
Plakaty letnie

Miłego użytkowania!

Author: Ewa MazurMama uroczej dziewczynki, grafik z wykształcenia, zawodu i zamiłowania.

1 komentarz

Dodaj komentarz