Plakaty do pokoju dziecka #2 – wiosenne

Ten post ląduje na blogu z tygodniowym opóźnieniem – tyle czasu potrzebowałam, aby pozbierać się po chorowaniu i drugich urodzinach córy 😉 Muszę zapamiętać na przyszły rok, że jakiekolwiek publikowanie w okresie rozpoczęcia wiosny będzie u mnie niemożliwe, bo będę zajęta pieczeniem tortu, marchewkowych babeczek, pierniczków Katarzynek, dmuchaniem balonów i klejeniem girlandy urodzinowej!

W poprzednim wpisie głowiłam się nad prezentem dla dwulatka, by tydzień później podarować taki własnej córce. Impreza była bardzo udana, choć trudno nazwać imprezą atrakcje w gronie naszej 3-osobowej rodzinki. Tak, czy inaczej i tak było super – tort, balony, prezenty, szkoda, że w między czasie przyplątała się infekcja. Na szczęście w tym roku nie pokrzyżowała nam planów.

Dlaczego tak obszernie rozpisuję się o tych urodzinach? Ano dlatego, że ich data bezpośrednio nawiązuje do dzisiejszego wpisu. Mam na myśli pierwszy dzień wiosny. Powszechnie wiadomo, że przypada on na 21 marca, ale niektórzy bardziej wtajemniczeni wiedzą także, że 21 marca to pierwszy dzień wiosny kalendarzowej, natomiast od 2011 roku pierwszym dniem wiosny astronomicznej jest właśnie 20 marca – dzień, w którym na świat przyszła moja córka. Mamy więc w domu naszą małą, prywatną wiosenkę 😉

Obok przygotowań do jej imprezy urodzinowej zastanawiałam się ostatnio, jak opowiedzieć mojemu dziecku o wiośnie – pięknej porze, która będzie przychodziła co roku, w dniu jej urodzin, która jest taka magiczna, pełna życia, słońca i cudów natury.
Zacznę od symboli wiosny. Na początek umieszczę na plakatach w jej pokoju kilka bazi (nim zdobędę te prawdziwe). Przy okazji nauczymy się liczyć do trzech 😉
Tradycyjnie już dzielę się swoimi grafikami z Wami 🙂

LICENCJA

Pliki wiosennych plakatów oddaję do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego! Nie zezwalam na komercyjne wykorzystanie (zarobkowe) zarówno samego pliku, jak i wydruków z niego powstałych. Ani plik, ani treści w nim zawarte nie mogą również służyć do stworzenia materiałów komercyjnych.

Jednocześnie zezwalam na nieodpłatne wykorzystanie wiosennych plakatów do celów edukacyjnych, np. podczas zajęć w Przedszkolu czy Szkole, ale proszę o wiadomość z informacją na adres kontakt@mamadesigner.pl (informacji tej używam do celów statystycznych).

Pliki udostępniam za darmo, jednak osoby, które mają ochotę wesprzeć mnie finansowo, mogą postawić mi wirtualną kawę na buycoffee.to/mamadesignerpl/ (nie trzeba logować się w serwisie).

Zainteresowanych zakupem licencji komercyjnej proszę o kontakt pod adresem kontakt@mamadesigner.pl.

LINKI DO POBRANIA WIOSENNYCH PLAKATÓW

Poniżej znajdziecie linki, z których możecie pobrać wiosenne plakaty z baziami. Wystarczy kliknąć na dany link jak lewym przyciskiem myszy i zapisać sobie plik, który się pojawi, albo od razu kliknąć link prawym przyciskiem myszy i zapisać plik, czy też element docelowy (w zależności z jakiej przeglądarki i systemu korzystacie) na swoim urządzeniu.

Dziś do pobrania są trzy osobne pliki .pdf:

Chcę, żebyście wiedzieli, że będzie mi bardzo miło dostać info, czy plakaty spodobały się Wam i czy zamierzacie z nich skorzystać, choć nie jest to obowiązkowe. Zachęcam też, do dzielenia się linkiem do tego posta ze znajomymi.

Miłego użytkowania!

MOŻE ZAINTERESUJE CIĘ RÓWNIEŻ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *