Poznajmy się

CZEŚĆ, JESTEM EWA

Od zawsze lubiłam otaczać się ładnymi rzeczami. Odkąd zostałam projektantką grafiki potrafię również tworzyć ładne rzeczy do swojego otoczenia. Kiedy w 2016 urodziła się moja córka postanowiłam wykorzystać swoje twórcze moce do upiększania jej przestrzeni i zarazić ją troszkę moimi pasjami. A żeby moje kreatywne działania nie pozostały tylko w naszych czterech ścianach, postanowiłam dzielić się nimi na tym blogu.

Blog istnieje od 2018 roku. Zaczęło się od plakatów do pokoju córki, ale szybko zrozumiałam, że możliwości mam nieograniczone. Pojawiły się pomysły na kreatywne zabawy, grafiki okolicznościowe, a wraz z rozwojem mojego dziecka – materiały edukacyjne i gry.

Z grami łączy mnie akurat wyjątkowa więź, bo w swojej pracy etatowej tworzę grafiki głównie do gier komputerowych i na urządzenia mobilne. Szalenie ciekawi mnie temat wykorzystania gier w rozwoju dzieci i swoją wiedzą dzielę się od jakiegoś czasu również tutaj.

Znajdziesz u mnie mnóstwo rozmaitych materiałów do darmowego pobrania, które z powodzeniem możesz wykorzystać w swoich zabawach z Dzieckiem, albo ot tak po prostu – bo Ci się spodobały. Rozgość się i rzuć okiem na treści, którymi się dzielę – wierzę, że znajdziesz coś dla siebie 🙂

Będzie mi też niezmiernie miło poznać Ciebie, więc jeśli chcesz się przedstawić, napisać coś o sobie, czy dać mi znać, że korzystasz z udostępnianych tu rzeczy – napisz na kontakt@mamadesigner.pl

A jeśli to, co tu znajdziesz spodoba Ci się tak bardzo, że postanowisz mnie wesprzeć, to są na to dwa sposoby – albo postaw mi kawę w serwisie buycoffee.to, albo napisz w sprawie współpracy.

Do usłyszenia przy okazji najnowszego wpisu!