Wiosenne karty do zdjęć

Uwielbiam robić zdjęcia! Każdego miesiąca pstrykam kilkaset fotek, co w rocznym zestawieniu daje kilka tysięcy cyfrowych obrazów. A jakby tego było mało – uwielbiam te zdjęcia przeglądać! 😄

Najfajniej przegląda mi się zdjęcia w tematycznych kategoriach, np. zdjęcia świąteczne, zdjęcia z wakacji, urodzinowe, itp. Lubię oglądać, jak z roku na rok celebrujemy dane wydarzenie w lekko odmienny sposób, bo i my już nie jesteśmy tacy sami.

Do ozdabiania moich tematycznych albumów służą mi karty do zdjęć. Ozdabiałam nimi już album z pierwszego roku życia mojej córki, urodzinowy, wakacyjny i świąteczny. Teraz przyszedł czas na zdjęcia wiosenne.

Przedstawiam Wam cztery wzory kart do dekoracji wiosennych zdjęć – dwa z kwiatowym deseniem i dwa typograficzne (z napisami). Jeśli któryś z nich przypadł Wam do gustu i również pragniecie ozdobić nim własny album, będzie mi niezmiernie miło, jeśli go pobierzecie 🙂

LINKI do pobrania wszystkich wzorów znajdziecie na samym dole tego artykułu.

LICENCJA

Pliki wiosennych kart do zdjęć oddaję do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego! Nie zezwalam na komercyjne wykorzystanie (zarobkowe) zarówno samych plików, jak i wydruków z nich powstałych. Ani pliki, ani treści w nich zawarte nie mogą również służyć do stworzenia materiałów komercyjnych.

Jednocześnie zezwalam na nieodpłatne wykorzystanie wiosennych kart do zdjęć do celów edukacyjnych, np. podczas zajęć w Przedszkolu czy Szkole, ale proszę o wiadomość z informacją na adres kontakt@mamadesigner.pl.

Zainteresowanych zakupem licencji komercyjnej proszę o kontakt pod tym samym adresem (kontakt@mamadesigner.pl).

LINKI DO POBRANIA WIOSENNYCH KART DO ZDJĘĆ

Poniżej znajdziecie wszystkie szczegóły wydruku, a także link do pobrania darmowych plików.

Szczegóły wydruku:

  • Rodzaj pliku: .jpg
  • Format pliku: A4
  • Kolorystyka: kolor
  • Zalecana grubość papieru: grubszy (np. z bloku technicznego, u nas papier o gramturze 200g/m2) albo papier fotograficzny.
  • Rodzaj wydruku: jednostronny
  • Ilość stron do wydruku: 1×2

Jeśli szukacie podobnych materiałów, to polecam Waszej uwadze dział wiosenny oraz dział z kartami do zdjęć.

Do usłyszenia już wkrótce!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *