Karty do zdjęć z wakacji

Od dwóch lat prowadzimy z córą coś w rodzaju wakacyjnych pamiętników. Są to zeszyty z rysunkami ilustrującymi nasze wakacyjne przygody. Wraz z rozwojem naszych wspólnych umiejętności plastycznych postanowiłam w tym roku spróbować technik zbliżonych do Project Life i Bullet Journal.

Do naszych ilustracji dorzucę kilka fotek, kart i nalepek. Zobaczymy co z tego wyjdzie, bo już za tydzień będziemy te nasze wakacyjne przygody tworzyć!

Tymczasem przygotowałam już kilka kart do zdjęć z wakacji i pomyślałam, że możecie być nimi zainteresowani – z moich statystyk wynika, że nasze 35 kart do zdjęć z pierwszego roku życia dziecka cieszy się ogromnym zainteresowaniem z Waszej strony.

W naszej skromnej kolekcji kart do zdjęć znajdziecie także karty urodzinowe i życzące udanego dnia.

Linki do pobrania

Poniżej znajdziecie linki do trzech kart A4 w formacie .jpg. Na każdej z nich umieściłam po dwie karty do zdjęć o wymiarach 15x10cm każda. Dzięki temu drukowanie powinno być łatwe i nie wymagać zmiany standardowych ustawień domowej drukarki.

  1. Plansza z kartami „Wakacje 2020” oraz „Wakacje czas START!”
  2. Plansza z kartami „NASZE wakacje” oraz „najlepsze momenty”
  3. Plansza z kartami „letnie klimaty” oraz „cześć lato”

Jeśli jednak potrzebujecie kart w rozmiarze docelowym, bo np. tak jak ja, planujecie wydrukować je na papierze fotograficznym, to poniżej znajdziecie linki do pojedynczych grafik:

  1. Karta „Wakacje 2020”
  2. Karta „Wakacje czas START!”
  3. Karta „NASZE wakacje”
  4. Karta „najlepsze momenty”
  5. Karta „letnie klimaty”
  6. Karta „cześć lato”

Licencja

Pliki kart wakacyjnych oddaję do pobrania za darmo, ale tylko do użytku prywatnego. Nie zezwalam na ich komercyjne użycie.

Do usłyszenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.