Nauka alfabetu: plakaty z literkami U, V i W

27 literkowych plakatów już za nami, wjeżdżamy na ostatnią prostą i za chwilę kończymy naszą przygodę z nauką alfabetu… A może to dopiero jej początek?

Zaczęło się od niewinnego plakatu z alfabetem – ot, takiej dekoracji do pokoju mojej maleńkiej wówczas córeczki. W między czasie pojawiła się chęć zapoznania rosnącej latorośli ze wszystkimi literkami kolejno, a później odkryłam w sobie zamiłowanie do kaligrafowania! Domyślacie się już może, co mi chodzi po głowie? Marzy mi się wykaligrafować cały alfabet! Każda literka na osobnym plakacie, każda z jakimiś ciekawymi zdobieniami.

W takim wykaligrafowanym wariancie literki mogłyby służyć do nauki pisania no i oczywiście do ozdoby. Ja już rozgrzewam swoje stalówki i szykuję brushpeny. Ciekawe jak nową serię plakatów przyjmie moja córka, no i Wy? 😉

A tymczasem, zapowiadana niedawno na Instagramie porcja literek z aktualnej serii – oddaję U, V i W do Waszej dyspozycji.

LICENCJA

Pliki literek U, V i W oddaję do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego! Nie zezwalam na komercyjne wykorzystanie (zarobkowe) zarówno samych plików, jak i wydruków z nich powstałych. Ani pliki, ani treści w nich zawarte nie mogą również służyć do stworzenia materiałów komercyjnych.

Jednocześnie zezwalam na nieodpłatne wykorzystanie literek U, V i W do celów edukacyjnych, np. podczas zajęć w Przedszkolu czy Szkole, ale proszę o wiadomość z informacją na adres kontakt@mamadesigner.pl (informacji tej używam do celów statystycznych).

Pliki udostępniam za darmo, jednak osoby, które mają ochotę wesprzeć mnie finansowo, mogą postawić mi wirtualną kawę na buycoffee.to/mamadesignerpl/ (nie trzeba logować się w serwisie).

Zainteresowanych zakupem licencji komercyjnej proszę o kontakt pod adresem kontakt@mamadesigner.pl.

LINKI DO POBRANIA LITEREK U, V i W

Pozostałe literki:

Do usłyszenia wkrótce!

MOŻE ZAINTERESUJE CIĘ RÓWNIEŻ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *