Nauka alfabetu: plakaty z literkami Ł, M i N

Widzę, że u nas pierwszy literkowy zapał troszkę okrzepł. Sądzę, że to dlatego, że na horyzoncie pojawiło się mnóstwo innych rzeczy. Córce nie wystarczają już pojedyncze znaki, ona potrzebuje wyzwań, więc przerzuciła się na zapamiętywanie tekstów piosenek, wierszyków, a nawet dialogów z ulubionych bajek (też tak robiłam ;P). Ja jednak nadal będę podsuwała jej kolejne literkowe plakaty i zobaczymy, co z tego wyjdzie.

Dziś przyszła pora na literki Ł, M i N. Planuję jeszcze w tym roku uzupełnić cały alfabet, a później rozpocząć przygodę z czytaniem. Będziemy łączyć nasze plakaty najpierw w krótkie słowa, a później w całe zdania. Z pewnością będę potrzebowała w tym celu troszkę innej formy niż duża kartka papieru wielkości A4. Pewnie powstanie coś na zasadzie naszego własnego Scrubble, ale nie uprzedzajmy wypadków.

Są na pokładzie rodzice dzieci, których imiona zaczynają się na Ł, M lub N? Ze sprawdzonego źródła wiem, że plakaty nadają się świetnie jako inicjał zdobiący dziecięcy pokój lub kącik 🙂 Zapraszam Was do pobierania naszych literkowych plakatów – linki znajdziecie poniżej.

LICENCJA

Pliki plakatów z literkami Ł, M i N oddaję do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego! Nie zezwalam na komercyjne wykorzystanie (zarobkowe) zarówno samego pliku, jak i wydruków z niego powstałych. Ani plik, ani treści w nim zawarte nie mogą również służyć do stworzenia materiałów komercyjnych.

Jednocześnie zezwalam na nieodpłatne wykorzystanie plakatów z literkami Ł, M i N do celów edukacyjnych, np. podczas zajęć w Przedszkolu czy Szkole, ale proszę o wiadomość z informacją na adres kontakt@mamadesigner.pl.

Zainteresowanych zakupem licencji komercyjnej proszę o kontakt pod tym samym adresem (kontakt@mamadesigner.pl).

LINKI DO POBRANIA PLAKATÓW Z LITERKAMI Ł, M i N

Pozostałe literki:

Korzystacie? Koniecznie dajcie znać – to dla mnie najlepsze paliwo napędowe do kreatywnego działania 🙂

Do usłyszenia wkrótce!

MOŻE ZAINTERESUJE CIĘ RÓWNIEŻ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *