Nauka alfabetu: plakaty z literkami E, Ę i F

Pora na kolejną porcję literkowych plakatów. Na naszym blogu znajdziecie plakat z designerskim alfabetem, a także pierwsze 6 literek alfabetu na osobnych plakatach, do których linki podaję w dalszej części tego wpisu.

Ponieważ w tym i kolejnym roku skupiam się na zaznajomieniu mojej córki z alfabetem i literkami, postanowiłam stworzyć nam odpowiednią bazę edukacyjną. Postawiłam na plakaty z mocnymi, kontrastowymi znakami, bez wyszukanych ozdobników (tylko na potrzeby tej serii, bo marzy mi się przygotować kiedyś dla Młodej coś podobnego do literek tworzonych przez @dzikie_rzeczy). Chciałam w nich także pokazać, że ta sama literka może czasami wyglądać różnie. Na plakacie znalazły się zarówno duże, jak i małe literki drukowane dla danego znaku – jak widzicie, wszystko zostało przemyślane i od jakiegoś czasu służy nam za pomoc naukową.

Naszymi materiałami edukacyjnymi chętnie dzielimy się także z Wami. Poniżej znajdziecie linki do plakatów z dzisiejszym zestawem literek: E, Ę i F, a jeszcze niżej, do poprzednich literek.

LICENCJA

Pliki plakatów z literkami E, Ę i F oddaję do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego! Nie zezwalam na komercyjne wykorzystanie (zarobkowe) zarówno samego pliku, jak i wydruków z niego powstałych. Ani plik, ani treści w nim zawarte nie mogą również służyć do stworzenia materiałów komercyjnych.

Jednocześnie zezwalam na nieodpłatne wykorzystanie plakatów z literkami E, Ę i F do celów edukacyjnych, np. podczas zajęć w Przedszkolu czy Szkole, ale proszę o wiadomość z informacją na adres kontakt@mamadesigner.pl.

Zainteresowanych zakupem licencji komercyjnej proszę o kontakt pod tym samym adresem (kontakt@mamadesigner.pl).

LINKI DO POBRANIA PLAKATÓW Z LITERKAMI E, Ę i F

Pozostałe literki:

Dajcie znać, czy korzystacie. 🙂

Do usłyszenia wkrótce!

MOŻE ZAINTERESUJE CIĘ RÓWNIEŻ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *