Nauka alfabetu: plakaty z literkami C, Ć i D

Kilka dni temu moje dziecko złapało za długopis i wyrysowało uroczą, koślawą literkę M. Podeszła do mnie cała dumna i woła: Mamo patrz, literka!. Mówię: Wow! Brawo! Szacunek i drążę temat: A wiesz, co to za literka? Ona na to, że właśnie tego nie wie. 😉

No tak, młoda jest – ma jeszcze czas, żeby się dowiedzieć, ale ta scenka rodzajowa przypomniała mi o moim zamiarze zapoznania jej z alfabetem. Poprzednim razem zaserwowałam jej znajomość z literkami A, Ą i B, dlatego dzisiejsze zestawienie zawiera C, Ć i D.

 

Jeśli macie ochotę skorzystać z naszej pomocy edukacyjnej, to chętnie się z Wami podzielimy. 😉 Poniżej znajdziecie linki zarówno do dzisiejszych plakatów, jak i do wszystkich pozostałych, opublikowanych pod szyldem abecadło – edycja druga (edycję pierwszą znajdziecie tu ;P).

Linki do pobrania

Poszczególne literki umieściłam w osobnych plikach .jpg. Możecie drukować je na domowej drukarce, używając papieru A4 (zwykłego lub trochę grubszego, np o gramaturze 200g/m2).

Pozostałe literki:

 

Licencja

Pliki z poszczególnymi literkami naszego abecadła oddaję do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego! Oznacza to, że możecie wykorzystywać je na własny użytek – drukować, wręczać rodzinie, znajomym, nawet znajomym znajomych, ale nie zezwalam na ich komercyjne wykorzystanie (zarobkowe).

Dajcie znać, co sądzicie o naszych literkach? ;P

Miłego użytkowania!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *