Nauka alfabetu: plakaty z literkami C, Ć i D

Kilka dni temu moje dziecko złapało za długopis i wyrysowało uroczą, koślawą literkę M. Podeszła do mnie cała dumna i woła: Mamo patrz, literka!. Mówię: Wow! Brawo! Szacunek i drążę temat: A wiesz, co to za literka? Ona na to, że właśnie tego nie wie. 😉

No tak, młoda jest – ma jeszcze czas, żeby się dowiedzieć, ale ta scenka rodzajowa przypomniała mi o moim zamiarze zapoznania jej z alfabetem. Poprzednim razem zaserwowałam jej znajomość z literkami A, Ą i B, dlatego dzisiejsze zestawienie zawiera C, Ć i D.

Jeśli macie ochotę skorzystać z naszej pomocy edukacyjnej, to chętnie się z Wami podzielimy. 😉 Poniżej znajdziecie linki zarówno do dzisiejszych plakatów, jak i do wszystkich pozostałych, opublikowanych pod szyldem abecadło – edycja druga (edycję pierwszą znajdziecie tu ;P).

LICENCJA

Pliki literek C, Ć i D oddaję do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego! Nie zezwalam na komercyjne wykorzystanie (zarobkowe) zarówno samego pliku, jak i wydruków z niego powstałych. Ani plik, ani treści w nim zawarte nie mogą również służyć do stworzenia materiałów komercyjnych.

Jednocześnie zezwalam na nieodpłatne wykorzystanie literek C, Ć i D do celów edukacyjnych, np. podczas zajęć w Przedszkolu czy Szkole, ale proszę o wiadomość z informacją na adres kontakt@mamadesigner.pl.

Zainteresowanych zakupem licencji komercyjnej proszę o kontakt pod tym samym adresem (kontakt@mamadesigner.pl).

LINKI DO POBRANIA LITEREK C, Ć i D

Poszczególne literki umieściłam w osobnych plikach .jpg. Możecie drukować je na domowej drukarce, używając papieru A4 (zwykłego lub trochę grubszego, np o gramaturze 200g/m2).

Pozostałe literki:

Dajcie znać, co sądzicie o naszych literkach? ;P

Miłego użytkowania!

MOŻE ZAINTERESUJE CIĘ RÓWNIEŻ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *