Nauka alfabetu: plakaty z literkami A, Ą i B

Prawie rok temu udostępniłam na blogu to designerskie abecadło. Wtedy jeszcze nie miałam w planach uczyć mojego dziecka literek, chciałam tylko o nich wspomnieć, przy pomocy tamtego plakatu.

Tym razem podchodzę do tematu troszkę bardziej hmm… stanowczo? Może odważniej! O! Tak, odważniej. 😉 To znaczy, że zamierzam przygotować 32 odrębne plakaty – po jednym dla każdej literki z polskiego alfabetu. Może dorzucę też q, v i x… Bo zamierzam serwować je partiami, np. po trzy.

W ten sposób chciałabym skupić uwagę swojego dziecka na konkretnych literkach, pobawić się trochę z nimi, zobaczyć, czy Kasia jest już na nie gotowa.

Jestem pewna, że taka pomoc edukacyjna przyda się nie tylko mnie, więc rzecz jasna, zamierzam podzielić się z Wami naszym abecadłem – edycja druga. 😉

Myślę, że zaczniemy dziś od początku. Poniżej znajdziecie plakaty z literkami A, Ą i B. Miłej edukacji 🙂

LICENCJA

Pliki plakatów A, Ą i B oddaję do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego! Nie zezwalam na komercyjne wykorzystanie (zarobkowe) zarówno samego pliku, jak i wydruków z niego powstałych. Ani plik, ani treści w nim zawarte nie mogą również służyć do stworzenia materiałów komercyjnych.

Jednocześnie zezwalam na nieodpłatne wykorzystanie plakatów A, Ą i B do celów edukacyjnych, np. podczas zajęć w Przedszkolu czy Szkole, ale proszę o wiadomość z informacją na adres kontakt@mamadesigner.pl.

Zainteresowanych zakupem licencji komercyjnej proszę o kontakt pod tym samym adresem (kontakt@mamadesigner.pl).

LINKI DO POBRANIA PLAKATÓW A, Ą I B

Poniżej znajdziecie linki do pobrania plakatów z poszczególnymi literkami. Każdą umieściłam w osobnym pliku .jpg. Literki możecie swobodnie wydrukować na domowej drukarce, używając papieru A4 (zwykłego lub trochę grubszego, np o gramaturze 200g/m2.

Dajcie znać, co sądzicie o naszych literkach? ;P

Miłego użytkowania!

MOŻE ZAINTERESUJE CIĘ RÓWNIEŻ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *