Nauka alfabetu: plakaty z literkami E, Ę i F

Pora na kolejną porcję literkowych plakatów. Na naszym blogu znajdziecie plakat z designerskim alfabetem, a także pierwsze 6 literek alfabetu na osobnych plakatach, do których linki podaję w dalszej części tego wpisu.

Ponieważ w tym i kolejnym roku skupiam się na zaznajomieniu mojej córki z alfabetem i literkami, postanowiłam stworzyć nam odpowiednią bazę edukacyjną. Postawiłam na plakaty z mocnymi, kontrastowymi znakami, bez wyszukanych ozdobników (tylko na potrzeby tej serii, bo marzy mi się przygotować kiedyś dla Młodej coś podobnego do literek tworzonych przez @dzikie_rzeczy). Chciałam w nich także pokazać, że ta sama literka może czasami wyglądać różnie. Na plakacie znalazły się zarówno duże, jak i małe literki drukowane dla danego znaku – jak widzicie, wszystko zostało przemyślane i od jakiegoś czasu służy nam za pomoc naukową.

Naszymi materiałami edukacyjnymi chętnie dzielimy się także z Wami. Poniżej znajdziecie linki do plakatów z dzisiejszym zestawem literek: E, Ę i F, a jeszcze niżej, do poprzednich literek.


 

Linki do pobrania

Pozostałe literki:

Licencja

Pliki wszystkich literek oddaję do pobrania za darmo, ale tylko do użytku prywatnego. Nie zezwalam na komercyjne (zarobkowe) wykorzystanie zarówno plików, jak i powstałych z nich wydruków.

Dajcie znać, czy korzystacie. 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *