Nauka alfabetu: plakaty z literkami G, H i I

9 literek za nami, zostało 23. Chociaż kusi mnie dorzucenie trzech dodatkowych z angielskiego alfabetu, bo przecież w dzisiejszych czasach dzieciaki uczą się tego języka już w żłobku!

Jeszcze mam czas, żeby to przemyśleć, tymczasem dziś zapraszam Was po literki G, H i I. Przydadzą się do nauki alfabetu – jak w naszym przypadku, albo do dekoracji pokoju/kącika dziecka. Można użyć samego inicjału, albo spróbować zbudować słowo, jak w Scrabble – literek przybywa, więc jest coraz więcej możliwości… np. HE… i jak poczekacie do następnego wpisu, z naszej serii literkowej, będziecie mogli dorzucić jeszcze J! 😉

Po tym, jak dawno, dawno temu przygotowałam dla mojej córki designerski alfabet, który miał za zadanie zdobić jej pokój, zabrałam się także za przygotowanie całej serii literkowych plakatów. Te służą nam już tylko celom edukacyjnym, ale Wy możecie korzystać z nich wedle własnego uznania, byleby w zgodzie z licencją, którą znajdziecie poniżej.

LICENCJA

Pliki plakatów z literkami G, H i I oddaję do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego! Nie zezwalam na komercyjne wykorzystanie (zarobkowe) zarówno samego pliku, jak i wydruków z niego powstałych. Ani plik, ani treści w nim zawarte nie mogą również służyć do stworzenia materiałów komercyjnych.

Jednocześnie zezwalam na nieodpłatne wykorzystanie plakatów z literkami G, H i I do celów edukacyjnych, np. podczas zajęć w Przedszkolu czy Szkole, ale proszę o wiadomość z informacją na adres kontakt@mamadesigner.pl.

Zainteresowanych zakupem licencji komercyjnej proszę o kontakt pod tym samym adresem (kontakt@mamadesigner.pl).

LINKI DO POBRANIA PLAKATÓW Z LITERKAMI G, H i I

Pozostałe literki:

Dajcie znać, czy korzystacie? 🙂

Do usłyszenia wkrótce!

MOŻE ZAINTERESUJE CIĘ RÓWNIEŻ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *