Nauka alfabetu: plakaty z literkami Ń, O i Ó

To już kolejny rok z naszym literkowym szaleństwem. Zaczęło się niewinnie (dwa lata temu) od niepozornego ozdobnego plakatu z alfabetem. Pomyślałam wtedy, że jest on fajnym punktem wyjścia do zaznajamiania mojego małego dziecka ze wszystkimi literkami po kolei.

Dziecko było wtedy jeszcze zdecydowanie za małe na naukę literek, ale nie przeszkadzało mi to w zapoczątkowaniu całej serii literkowych plakatów. Od ponad roku serwuję je Wam tutaj partiami po trzy i tym sposobem dotarliśmy dziś do Ń, O i Ó.

W planach mam już kolejną literkową serię, a w marzeniach literkową grę – tak się rozochociłam po naszej ostatniej grze o zmysłach i poprzednich dwóch odsłonach memory (abstrakcyjnej i cyferkowej).

Mam też pewnego faworyta jeśli chodzi o gry mobilne do nauki literek, ale potrzebuję jeszcze chwilki na testy w towarzystwie mojej córy, żeby móc Wam go polecić z pełnym przekonaniem 😉

To co, kto skusi się na dzisiejszą porcję literkowych plakatów? Poniżej znajdziecie linki do bohaterów dzisiejszego odcinka, a także do pozostałych znaków, które już ukazały się w serii.

LICENCJA

Pliki plakatów z literkami Ń, O i Ó oddaję do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego! Nie zezwalam na komercyjne wykorzystanie (zarobkowe) zarówno samego pliku, jak i wydruków z niego powstałych. Ani plik, ani treści w nim zawarte nie mogą również służyć do stworzenia materiałów komercyjnych.

Jednocześnie zezwalam na nieodpłatne wykorzystanie plakatów z literkami Ń, O i Ó do celów edukacyjnych, np. podczas zajęć w Przedszkolu czy Szkole, ale proszę o wiadomość z informacją na adres kontakt@mamadesigner.pl.

Zainteresowanych zakupem licencji komercyjnej proszę o kontakt pod tym samym adresem (kontakt@mamadesigner.pl).

LINKI DO POBRANIA LITEREK Ń, O i Ó

Pozostałe literki:

Korzystacie? Koniecznie dajcie znać – to dla mnie najlepsze paliwo napędowe do kreatywnego działania 🙂

Do usłyszenia wkrótce!

MOŻE ZAINTERESUJE CIĘ RÓWNIEŻ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *