Nauka alfabetu: plakaty z literkami Ń, O i Ó

To już kolejny rok z naszym literkowym szaleństwem. Zaczęło się niewinnie (dwa lata temu) od niepozornego ozdobnego plakatu z alfabetem. Pomyślałam wtedy, że jest on fajnym punktem wyjścia do zaznajamiania mojego małego dziecka ze wszystkimi literkami po kolei.

 
Dziecko było wtedy jeszcze zdecydowanie za małe na naukę literek, ale nie przeszkadzało mi to w zapoczątkowaniu całej serii literkowych plakatów. Od ponad roku serwuję je Wam tutaj partiami po trzy i tym sposobem dotarliśmy dziś do Ń, O i Ó.

W planach mam już kolejną literkową serię, a w marzeniach literkową grę – tak się rozochociłam po naszej ostatniej grze o zmysłach i poprzednich dwóch odsłonach memory (abstrakcyjnej i cyferkowej).

Mam też pewnego faworyta jeśli chodzi o gry mobilne do nauki literek, ale potrzebuję jeszcze chwilki na testy w towarzystwie mojej córy, żeby móc Wam go polecić z pełnym przekonaniem 😉

To co, kto skusi się na dzisiejszą porcję literkowych plakatów? Poniżej znajdziecie linki do bohaterów dzisiejszego odcinka, a także do pozostałych znaków, które już ukazały się w serii.
 


 

Linki do pobrania

Pozostałe literki:

Licencja

Pliki wszystkich literek oddaję do pobrania za darmo, ale tylko do użytku prywatnego. Nie zezwalam na komercyjne (zarobkowe) wykorzystanie zarówno plików, jak i powstałych z nich wydruków.

Korzystacie? Koniecznie dajcie znać – to dla mnie najlepsze paliwo napędowe do kreatywnego działania 🙂
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *