Wiosenny plakat i kolorowanka

Tydzień temu zawitała do nas wiosna. Ponieważ możemy obserwować ją tylko przez niezbyt czyste szyby naszych okien, postanowiłam że zaprosimy ją do domu w inny sposób. Stworzyłam wiosenny, kwiatowy plakat do pokoju mojej córki, a przy okazji (na jej życzenie) na bazie plakatu zrobiłam także kwiatową kolorowankę.

Kiedy pod koniec 2019 roku robiłam plany na marzec 2020 brałam pod uwagę, że mogę nie wyrobić się z publikowaniem nowych postów na blogu ze względu na zaangażowanie w przygotowanie kilku rodzinnych imprez. Planowaliśmy także weekendowy rodzinny wypad do Krakowa. Więc kiedy dowiedzieliśmy się o epidemii koronawirusa i kolejnych restrykcjach z nią związanych, można powiedzieć że nie odczułam dużego stresu związanego z presją wypełniania listy to-do.

Żal było mi urodzinek córki, ale zrobiliśmy mini-imprezkę w naszym trzy-osobowym gronie, a większą uroczystość przesunęliśmy w czasie. Kraków też raczej nigdzie nie ucieknie, a posty i tak mogły się nie pojawiać, bo dałam sobie na to pozwolenie już w grudniu 2019, tylko okoliczności miały być inne. Postanowiłam więc na moment się wyłączyć. Powaga sytuacji trochę mnie przygniotła. Sama zmagałam się niedawno z przeziębieniem i jak to mam w zwyczaju – zaczęłam zamartwiać się na zapas. Doszły nam też nowe obowiązki, jak choćby edukacja domowa naszego Przedszkolaka. Zorganizowaliśmy się, ale ja zauważyłam spadek kreatywności. Albo może inaczej – przesunięcie jej na inne obszary 😉

To dlatego w zeszłym tygodniu nie pojawił się żaden wpis i wyglądało na to, że w tym będzie podobnie. Postanowiłam jednak trochę się ogarnąć. Powoli, małymi kroczkami… kawałek po kawałku wracam do swojego stylu życia sprzed koronawirusa. Najbardziej brakuje mi chyba cotygodniowych wyjść do kawiarni. One jednak mocno ładowały mi akumulatory, ale koleżanka zaproponowała niedawno kawę przez Skype’a i jak już wrócę do siebie, to zamierzam z tej oferty skorzystać.

Dzisiejszy wiosenny plakat to zarazem powitanie naszej ulubionej pory roku, jak i powrót do normalności. Kolorowanka powstała na życzenie mojej córki, która w ostatnich dniach, w ramach edukacji domowej sporo koloruje. Cieszę się, że mogłam ją dla niej zrobić i cieszę się, że mogę podzielić się naszymi grafikami również z Wami.

LICENCJA

Pliki wiosennego plakatu i wiosennej kolorowanki oddaję do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego! Nie zezwalam na komercyjne wykorzystanie (zarobkowe) zarówno samego pliku, jak i wydruków z niego powstałych. Ani plik, ani treści w nim zawarte nie mogą również służyć do stworzenia materiałów komercyjnych.

Jednocześnie zezwalam na nieodpłatne wykorzystanie wiosennego plakatu i wiosennej kolorowanki do celów edukacyjnych, np. podczas zajęć w Przedszkolu czy Szkole, ale proszę o wiadomość z informacją na adres kontakt@mamadesigner.pl.

Zainteresowanych zakupem licencji komercyjnej proszę o kontakt pod tym samym adresem (kontakt@mamadesigner.pl).

LINKI DO POBRANIA WIOSENNEGO PLAKATU I WIOSENNEJ KOLOROWANKI

Pod poniższymi linkami znajdziecie plakat zapisany do .pdf. Ma on format A4 i można go drukować nawet na domowej drukarce – polecam użyć grubszy papier (my używamy takiego o gramaturze 200g/m2). Podobnie sprawa ma się z kolorowanką – .pdf A4 – tutaj można użyć zwykłego papieru ksero (80-100g/m2)

Jak tam wiosna u Was? Oglądacie przez szybę jak my? Macie własne ogrody? A może jakieś inne sposoby na zaproszenie jej domu? Dajcie znać!

Do usłyszenia już wkrótce!

MOŻE ZAINTERESUJE CIĘ RÓWNIEŻ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *