Plakaty do pokoju dziecka #8 – dinozaury + BONUS

Niewiele ponad dwa tygodnie temu wpadłyśmy z córką na świetny tutorial z rysowania uroczego stegozaura. O tym, że dinozaury są wielką zajawką mojego dziecka wiedziałam już od jakiegoś czasu, ale dopiero wtedy zobaczyłam taki nieopisany błysk radości w jej oczach. Nie było odwrotu – zamówienie na WIĘCEJ DINOZAURÓW (!) poszło do działu kreatywnego i tym sposobem narodziła się linia dinozaurowych plakatów i… KOLOROWANEK!

Tutorial, o którym wspomniałam we wstępie znajdziecie na youtubie, na kanale Roba Biddulpha. Oprócz stegozaura są tam także inne urocze postaci do rysowania – np. nasz ukochany jeż SONIC 😉

Ja przymierzałam się do własnych dinozaurowych ilustracji już od jakichś dwóch miesięcy. Radosne niedzielne popołudnie spędzone na rysowaniu ogromnego Gregozaura (tak ma na imię Stegozaur autorstwa Roba) uświadomiło mi, że nie ma na co czekać i należy pójść za ciosem.

Po niedawnych wiosennych plakatach wiedziałam także, że bardzo lubicie kolorowanki, więc wyszła z tego całkiem prosta matematyka 😉 W dzisiejszym wpisie dzielę się linkami do trzech plakatów z dinozaurami (z diplodokiem, stegozaurem i mniej groźną wersją tyranozaura) i trzech kolorowanek przygotowanych na ich podstawie.

LICENCJA

Pliki plakatów i kolorowanek z dinozaurami oddaję do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego! Nie zezwalam na komercyjne wykorzystanie (zarobkowe) zarówno samego pliku, jak i wydruków z niego powstałych. Ani plik, ani treści w nim zawarte nie mogą również służyć do stworzenia materiałów komercyjnych.

Jednocześnie zezwalam na nieodpłatne wykorzystanie plakatów i kolorowanek z dinozaurami do celów edukacyjnych, np. podczas zajęć w Przedszkolu czy Szkole, ale proszę o wiadomość z informacją na adres kontakt@mamadesigner.pl.

Zainteresowanych zakupem licencji komercyjnej proszę o kontakt pod tym samym adresem (kontakt@mamadesigner.pl).

LINKI DO POBRANIA PLAKATÓW I KOLOROWANEK Z DINOZAURAMI

Poniżej znajdziecie odnośniki do każdego pliku z osobna – przygotowałam je w formacie .jpg w taki sposób, aby nadawały się do wydruku nawet na domowej drukarce, na zwykłej kartce A4.

Będzie mi niezwykle miło jeśli dacie znać (w komentarzach lub na naszych kanałach Social Media) jak podobają się Wam nasze dino-plakaty i kolorowanki.

A jeśli szukacie innych dekoracji do pokoju swojego dziecka polecamy Wam naszą kategorię PLAKATY!

Do usłyszenia już wkrótce!

MOŻE ZAINTERESUJE CIĘ RÓWNIEŻ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *