Rodzina Wielorybów – darmowa kolorowanka do pobrania

Dziś obchodzimy światowy Dzień Wielorybów. Ponieważ miałam dla Was do przygotowania zaległą kolorowankę, to dodałam dwa do dwóch i wyszło mi, że najfajniej sprawdzi się kolorowanka z rodzinką wielorybów.

W 90% przypadków przygotowuję dla Was wpisy z delikatnym wyprzedzeniem, żebyście co tydzień mogli przeczytać u mnie coś nowego, ale zdarza się też tak, że wpadam w poślizg i cotygodniowy post w ogóle się nie pojawia. Tak było w zeszłym tygodniu. Bardzo chciałam go nadrobić, bo w planach miałam przygotowanie kolorowanki, a ja te nasze kolorowanki mocno polubiłam – wiecie, to jest dla mnie magia stworzyć obrazek, który podsunę córce i ona go potem chętnie ubarwia. Widzę w jej oczach radość i dumę z mamy, że mama umie w takie fajne obrazki. To jest dla mnie akumulator dla moich twórczych baterii, który ładuje je na bardzo długi czas.

Dlatego właśnie z kolorowanki zrezygnować nie chciałam. Pierwotnie planowałam przygotować kolorowankę edukacyjną przedstawiającą więzi rodzinne. Nie byłam jeszcze do końca zdecydowana, jaka rodzinka trafi na afisz, ale z pomocą przyszedł niezawodny kalendarz świąt nietypowych. Ja jestem taką fanką tego kalendarza, że w oparciu o niego przygotowałam całego e-booka z 366 pomysłami na zabawę na każdy dzień w roku (z uwzględnieniem roku przestępnego ;P). Kto nie widział e-booka, to odsyłam tu: MAMYpomysł na zbawę – udostępniam go za darmo.

Wracając do świąt nietypowych – jak przeczytaliście we wstępie, dziś wypada Dzień Wielorybów. Tak oto na naszą kolorowankę przypłynęła rodzinka wielorybów właśnie. I choć święto wielorybów dobiega końca, to ja i tak wrzucę Wam tu plik kolorowanki do pobrania, bo święto-nie święto – kolorować można przez cały rok 😀

A! Przygotowałam dwa warianty kolorowanki – jeden z tatą, mamą i córeczką, a drugi z tatą, mamą i synkiem – tak żebyście mogli sami zdecydować, którą chcecie wydrukować 😉

LICENCJA

Pliki kolorowanek z wielorybami oddaję do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego! Nie zezwalam na komercyjne wykorzystanie (zarobkowe) zarówno samych plików, jak i wydruków z nich powstałych. Ani pliki, ani treści w nich zawarte nie mogą również służyć do stworzenia materiałów komercyjnych.

Jednocześnie zezwalam na nieodpłatne wykorzystanie kolorowanek z wielorybami do celów edukacyjnych, np. podczas zajęć w Przedszkolu czy Szkole, ale proszę o wiadomość z informacją na adres kontakt@mamadesigner.pl (informacji tej używam do celów statystycznych).

Pliki udostępniam za darmo, jednak osoby, które mają ochotę wesprzeć mnie finansowo, mogą postawić mi wirtualną kawę na buycoffee.to/mamadesignerpl/ (nie trzeba logować się w serwisie).

Zainteresowanych zakupem licencji komercyjnej proszę o kontakt pod adresem kontakt@mamadesigner.pl.

LINKI DO POBRANIA KOLOROWANEK Z WIELORYBAMI

Kolorowanki, które tu udostępniam znajdują się w formie pliku .jpg w formacie A4 pod poniższymi linkami:

Do usłyszenia wkrótce!

MOŻE ZAINTERESUJE CIĘ RÓWNIEŻ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *