Metryczka z liskiem do samodzielnego uzupełnienia

Uwielbiam oglądać ilustracje dla Dzieci. Bywają takie urocze, słodkie, puchate i milutkie, że kiedy mam dość szorstkiego, szarego świata dorosłych wystarczy mi 15 minut z ilustracją dla Dzieci i od razu odnajduję spokój.

Spośród wszystkich ilustracji kierowanych do Dzieci, których się naoglądałam, najbardziej delikatne wydają mi się te na matryczkach.

Metryczki to takie słodziutkie plakaty, na których umieszcza się dane urodzeniowe Dziecka – najczęściej jego imię, datę urodzenia (czasem razem z godziną), wagę i wzrost (zawsze zastanawiałam się, czy u noworodka mówimy o wzroście, czy o długości? ;P). Te wszystkie bardzo ważne informacje opatrzone są zwykle jakąś prześliczną ilustracją, albo ozdobione jakimś motywem.

Ponieważ jestem fanką metryczek, na blogu znajdziecie już dwa wpisy im poświęcone. W jednym z nich zebrałam 17 inspirujących przykładów metryczek, a w drugim udostępniłam swój własny wzór metryczki do samodzielnego uzupełnienia w czterech wariantach kolorystycznych.

Dziś mam dla Was moja nową autorską metryczkę do samodzielnego uzupełnienia. Może poznajecie tego słodziutkiego liska? To ten sam który zagościł na jednym z plakatów z leśnymi zwierzątkami i na kartach do gry memory.

LICENCJA DO UŻYTKU PRYWANTEGO

Plik .jpg z metryczką z liskiem udostępniam do pobrania za darmo, ale TYLKO DO UŻYTKU PRYWATNEGO! Oznacza to, że możecie wykorzystywać je na własny użytek – drukować, wręczać rodzinie, znajomym, nawet znajomym znajomych, ale nie zezwalam na ich komercyjne wykorzystanie (zarobkowe) – NIE ZEZWALAM NA SPRZEDAŻ ZARÓWNO PLIKU, JAK I SAMEJ GRAFIKI I/LUB WYKORZYSTANIE ICH DO STWORZENIA PRODUKTU NA SPRZEDAŻ.

LICENCJA KOMERCYJNA

Jeśli jesteście zainteresowani możliwością wykorzystania mojej metryczki w sposób komercyjny zapraszam do kontaktu mailowego na ewa.mazur@mypoint.pl.
Dopuszczam nieodpłatne wykorzystanie moich grafik do celów edukacyjnych w takich placówkach jak Przedszkola, czy Szkoły, ale proszę o wcześniejszy kontakt mailowy pod tym samym adresem – ewa.mazur@mypoint.pl.

LINK DO POBRANIA

Metryczka, którą tu udostępniam znajduje się w formie pliku .jpg w formacie A4 pod poniższym linkiem:

Dajcie znać, co sądzicie 😉 Do usłyszenia wkrótce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.