Gra memory z leśnymi zwierzętami

Z grą memory łączy mnie wyjątkowa więź. Pamiętam ją jako jedną z pierwszych, w które grałam za dzieciaka na komputerze oraz jako jedną z pierwszych, które projektowałam jako twórczyni gier cyfrowych. Memory było pierwszą grą pudełkową, którą kupiłam swojej córce, a na blogu opublikowałam już dwa własne analogowe warianty tej logicznej rozgrywki – memory z kształtami i matematyczne, z cyframi. Sami widzicie, że mam do niej ogromny sentyment i chętnie projektuję kolejne jej odsłony.

Dziś mam dla Was memory z naszymi uroczymi leśnymi zwierzątkami (tymi, które możecie pobrać w formie plakatów do pokoju dziecka z tego wpisu).

Do liska, zajączka i misia dołączyli jeż, sowa i sarenka i stworzyli razem zgraną ekipę leśnego memory.

O projektowaniu gier pudełkowych zaczynam rozmyślać w trochę bardziej zaawansowany sposób, dlatego dziś, oprócz awersów kart ze zwierzątkami, proponuję Wam również kartkę z rewersem. Po wydrukowaniu kartek dwustronnie otrzymamy szablon z kompletnymi kartonikami do gry. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, żeby wydrukować same fronty. Sama zamierzam przetestować opcję z wydrukowaniem awersów i rewersów na osobnych kartkach i naklejeniem po obu stronach tekturki – będę w ten sposób testowała wytrzymałość takich wzmacnianych kart.

LICENCJA

Plik gry memory ze zwierzątkami oddaję do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego! Nie zezwalam na komercyjne wykorzystanie (zarobkowe) zarówno samego pliku, jak i wydruków z niego powstałych. Ani plik, ani treści w nim zawarte nie mogą również służyć do stworzenia materiałów komercyjnych.

Jednocześnie zezwalam na nieodpłatne wykorzystanie gry memory ze zwierzątkami do celów edukacyjnych, np. podczas zajęć w Przedszkolu czy Szkole, ale proszę o wiadomość z informacją na adres kontakt@mamadesigner.pl (informacji tej używam do celów statystycznych).

Plik udostępniam za darmo, jednak osoby, które mają ochotę wesprzeć mnie finansowo, mogą postawić mi wirtualną kawę na buycoffee.to/mamadesignerpl/ (nie trzeba logować się w serwisie).

Zainteresowanych zakupem licencji komercyjnej proszę o kontakt pod adresem kontakt@mamadesigner.pl.

LINK DO POBRANIA GRY MEMORY ZE ZWIERZĄTKAMI

Tym razem zostawiam Wam link do pliku .pdf z dwiema stronami – na pierwszej znajdują się fronty kart ze zwierzątkami, na drugiej tył z wzorkiem w kropki. Wy decydujecie co i jak wydrukować – my polecamy druk dwustronny 🙂

Pamiętacie może swoją pierwszą grę (czy to pudełkową, czy komputerową…)? Proponujecie Wasze ulubione rozgrywki swoim Dzieciom?

Do usłyszenia wkrótce!

MOŻE ZAINTERESUJE CIĘ RÓWNIEŻ:

3 thoughts on “Gra memory z leśnymi zwierzętami

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *