Plakaty do pokoju dziecka #9 – leśne zwierzęta po raz drugi

Trzy lata temu, kiedy startowałam z tym blogiem, wiedziałam że będą pojawiały się na nim plakaty dla dzieci. Zakupiłam wtedy trzy urocze, białe ramki na grafiki w formacie A4 i przystąpiłam do dzieła. Od tamtej pory powstało przeszło 100 plakatów, ale trzy pierwsze (to już trzeci raz, kiedy używam w tym wstępie słowa „trzy” – obłęd!) są szczególnie bliskie mojemu sercu i do nich właśnie wracam, świętując (nadal) trzecie urodziny bloga.

A mowa o plakatach z leśnymi zwierzętami. Żeby być bardziej precyzyjną – przy okazji tamtego wpisu powstało dokładnie 12 plakatów. Wzory ze zwierzątkami były… 3, ale wersje kolorystyczne aż 4. Chyba każdy znalazł tam, coś dla siebie, bo według statystyk, plakaty te należą do Waszych ulubionych.

Z tego też powodu postanowiłam przygotować nową odsłonę grafik z leśnymi zwierzątkami – dzieci rosną, gusta się zmieniają… sami rozumiecie 😉

W tym zestawieniu trzech plakatów z leśnymi zwierzątkami pozostałam przy zajączku, misiu oraz lisku. Córka nauczyła mnie już, że w jej pokoju nie będzie TYLKO żółtych dodatków, które wybierałam z taką pieczołowitością zaraz po jej narodzinach 😀 A ja doceniam, że zwierzątka mogły zachować swoje naturalne barwy i nie musiały być wszystkie na różowo! Chociaż gdybym dała córce taki wariant do wyboru to mogłoby to nie być takie oczywiste… 😉

Zwierzątka fajnie wpasowały się w zimowe dekoracje w pokoju mojej córki, dlatego na wakacje pewnie będę musiała wymyślić jakiś letni wariant miśka, liska i zająca. Chociaż oczami wyobraźni widzę, że ta nasza trójeczka nada się do wielu dziecięcych wnętrz – co myślicie?

Widzicie mnie, jak odbijam się w miśku i do Was macham? 😉

LINK DO POBRANIA

Zostawiam tu linki do wszystkich trzech plakatów w formie obrazków .jpg. Każdy z obrazków ma swój link – możecie pobrać wszystkie albo tylko wybrane. My nasze plakaty wydrukowałyśmy na kartkach A4 trochę grubszych od zwykłego papieru xero, ale użyłyśmy do drukowania zwykłej domowej drukarki.

LICENCJA

Pliki plakatów z leśnymi zwierzątkami oddaję do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego (domowego)! Nie zezwalam na ich komercyjne wykorzystanie (zarobkowe).

Zezwalam na użytek w celach edukacyjnych przez takie instytucje, jak Szkoły, czy Przedszkola, ale proszę o uprzedni kontakt na adres ewa.mazur@mypoint.pl.

Istnieje możliwość zakupu licencji komercyjnej – kontakt pod tym samym adresem – ewa.mazur@mypoint.pl.

Do usłyszenia już wkrótce!

2 thoughts on “Plakaty do pokoju dziecka #9 – leśne zwierzęta po raz drugi

 1. Pawel says:

  Naprawdę super design! nie wierzę że za darmo! dziękuję bardzo

  Odpowiedz
  1. Ewa Mazur says:

   Dzięki. Takie komentarze na prawdę dają ogromną motywację do tworzenia 🙂 Cieszę się, że Ci się podoba 🙂

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *