Plakaty do pokoju dziecka #9 – leśne zwierzęta po raz drugi

Trzy lata temu, kiedy startowałam z tym blogiem, wiedziałam że będą pojawiały się na nim plakaty dla dzieci. Zakupiłam wtedy trzy urocze, białe ramki na grafiki w formacie A4 i przystąpiłam do dzieła. Od tamtej pory powstało przeszło 100 plakatów, ale trzy pierwsze (to już trzeci raz, kiedy używam w tym wstępie słowa „trzy” – obłęd!) są szczególnie bliskie mojemu sercu i do nich właśnie wracam, świętując (nadal) trzecie urodziny bloga.

A mowa o plakatach z leśnymi zwierzętami. Żeby być bardziej precyzyjną – przy okazji tamtego wpisu powstało dokładnie 12 plakatów. Wzory ze zwierzątkami były… 3, ale wersje kolorystyczne aż 4. Chyba każdy znalazł tam, coś dla siebie, bo według statystyk, plakaty te należą do Waszych ulubionych.

Z tego też powodu postanowiłam przygotować nową odsłonę grafik z leśnymi zwierzątkami – dzieci rosną, gusta się zmieniają… sami rozumiecie 😉

W tym zestawieniu trzech plakatów z leśnymi zwierzątkami pozostałam przy zajączku, misiu oraz lisku. Córka nauczyła mnie już, że w jej pokoju nie będzie TYLKO żółtych dodatków, które wybierałam z taką pieczołowitością zaraz po jej narodzinach 😀 A ja doceniam, że zwierzątka mogły zachować swoje naturalne barwy i nie musiały być wszystkie na różowo! Chociaż gdybym dała córce taki wariant do wyboru to mogłoby to nie być takie oczywiste… 😉

Zwierzątka fajnie wpasowały się w zimowe dekoracje w pokoju mojej córki, dlatego na wakacje pewnie będę musiała wymyślić jakiś letni wariant miśka, liska i zająca. Chociaż oczami wyobraźni widzę, że ta nasza trójeczka nada się do wielu dziecięcych wnętrz – co myślicie?

Widzicie mnie, jak odbijam się w miśku i do Was macham? 😉

LICENCJA

Pliki plakatów z leśnymi zwierzętami oddaję do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego! Nie zezwalam na komercyjne wykorzystanie (zarobkowe) zarówno samych plików, jak i wydruków z nich powstałych. Ani pliki, ani treści w nich zawarte nie mogą również służyć do stworzenia materiałów komercyjnych.

Jednocześnie zezwalam na nieodpłatne wykorzystanie plakatów z leśnymi zwierzętami do celów edukacyjnych, np. podczas zajęć w Przedszkolu czy Szkole, ale proszę o wiadomość z informacją na adres kontakt@mamadesigner.pl (informacji tej używam do celów statystycznych).

Pliki udostępniam za darmo, jednak osoby, które mają ochotę wesprzeć mnie finansowo, mogą postawić mi wirtualną kawę na buycoffee.to/mamadesignerpl/ (nie trzeba logować się w serwisie).

Zainteresowanych zakupem licencji komercyjnej proszę o kontakt pod adresem kontakt@mamadesigner.pl.

LINK DO POBRANIA PLAKATÓW Z LEŚNYMI ZWIERZĘTAMI

Zostawiam tu linki do wszystkich trzech plakatów w formie obrazków .jpg. Każdy z obrazków ma swój link – możecie pobrać wszystkie albo tylko wybrane. My nasze plakaty wydrukowałyśmy na kartkach A4 trochę grubszych od zwykłego papieru xero, ale użyłyśmy do drukowania zwykłej domowej drukarki.

Do usłyszenia wkrótce!

MOŻE ZAINTERESUJE CIĘ RÓWNIEŻ:

2 thoughts on “Plakaty do pokoju dziecka #9 – leśne zwierzęta po raz drugi

 1. Pawel says:

  Naprawdę super design! nie wierzę że za darmo! dziękuję bardzo

  Odpowiedz
  1. Ewa Mazur says:

   Dzięki. Takie komentarze na prawdę dają ogromną motywację do tworzenia 🙂 Cieszę się, że Ci się podoba 🙂

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *