Podróż balonem – darmowy plakat do pobrania

Lot balonem nie był moim marzeniem, bo z moim lękiem wysokości nie ciągnęło mnie do takich ekstremalnych wyzwań. A jednak, kiedy tego lata stanęłam przed możliwością wejścia do balonowego kosza i poszybowania hen wysoko… skorzystałam z tej okazji.

Zdradzę Wam tutaj, że kluczowa okazała się namowa mojej córki. Sama z siebie znalazłabym pewnie mnóstwo wymówek, żeby nie lecieć, ale kiedy zobaczyłam, jak zdecydowanie moja pięciolatka oświadcza, że ona leci, to zapragnęłam, żebyśmy przeżyły to wspólnie. Słyszałam tylko głos w mojej głowie mówiący „Będziesz żałować, że nie spróbowałaś”. I ku mojemu zdziwieniu odważyłam się i… było super!

Ten plakat to dla mnie pamiątka tamtych wydarzeń. Ilustracja dla marzycieli, którzy mają śmiałe cele i nie boją się do nich dążyć. A poza tym jest to także kolejna ozdoba do pokoju dziecka z serii moich tegorocznych zwierzątek leśnych.

LICENCJA

Pliki plakatu „Podróż balonem” oddaję do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego! Nie zezwalam na komercyjne wykorzystanie (zarobkowe) zarówno samych plików, jak i wydruków z nich powstałych. Ani pliki, ani treści w nich zawarte nie mogą również służyć do stworzenia materiałów komercyjnych.

Jednocześnie zezwalam na nieodpłatne wykorzystanie plakatu „Podróż balonem” do celów edukacyjnych, np. podczas zajęć w Przedszkolu czy Szkole, ale proszę o wiadomość z informacją na adres kontakt@mamadesigner.pl (informacji tej używam do celów statystycznych).

Pliki udostępniam za darmo, jednak osoby, które mają ochotę wesprzeć mnie finansowo, mogą postawić mi wirtualną kawę na buycoffee.to/mamadesignerpl/ (nie trzeba logować się w serwisie).

Zainteresowanych zakupem licencji komercyjnej proszę o kontakt pod adresem kontakt@mamadesigner.pl.

LINK DO POBRANIA PLAKATU PODRÓŻ BALONEM

Plakat przygotowałam na formacie A4 i zamknęłam go w pliku .jpg. Polecam drukowanie na grubszym papierze.

Do usłyszenia wkrótce!

MOŻE ZAINTERESUJE CIĘ RÓWNIEŻ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *