Plakat z chmurkami

Lubię tworzyć plakaty z seriami min i grymasów. Oprócz charakteru dekoracyjnego takich grafik mogę też przemycić w nich aspekt edukacji psychologiczno-społecznej, czyli odczytywanie uczuć z wyrazu twarzy.

Strojenie min to super zabawa, ale też ogrom wiedzy dla małego człowieka. Dzięki przybieraniu grymasów i trenowaniu nazw emocji z nimi związanych dziecko pozyskuje kilka wskazówek z obszernej instrukcji obsługi życia społecznego.
Dlatego właśnie, postanowiłam z naszych kilku plakatów (i nie tylko) z minkami uczynić kolejną kolekcję grafik – tym razem pomocy do nauki o emocjach.

Obok jesiennego plakatu z liśćmi strojącymi miny, wiosennej kolorowanki i plakatu z uroczymi kwiatkami oraz gry w matematycznego Czarnego Piotrusia w kolekcji udostępniam dzisiaj plakat z chmurkami.

Chmurki mają minki roześmiane na kilka różnych sposobów, smutne, wystraszone, złośliwe, czy zdziwione. Ciekawa jestem, czy odszukacie wszystkie te emocje? 😉

LICENCJA

Pliki plakatu z chmurkami oddaję do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego! Nie zezwalam na komercyjne wykorzystanie (zarobkowe) zarówno samych plików, jak i wydruków z nich powstałych. Ani pliki, ani treści w nich zawarte nie mogą również służyć do stworzenia materiałów komercyjnych.

Jednocześnie zezwalam na nieodpłatne wykorzystanie plakatu z chmurkami do celów edukacyjnych, np. podczas zajęć w Przedszkolu czy Szkole, ale proszę o wiadomość z informacją na adres kontakt@mamadesigner.pl (informacji tej używam do celów statystycznych).

Pliki udostępniam za darmo, jednak osoby, które mają ochotę wesprzeć mnie finansowo, mogą postawić mi wirtualną kawę na buycoffee.to/mamadesignerpl/ (nie trzeba logować się w serwisie).

Zainteresowanych zakupem licencji komercyjnej proszę o kontakt pod adresem kontakt@mamadesigner.pl.

LINK DO POBRANIA PLAKATU Z CHMURKAMI

Plakat z chmurkami to plik .jpg w formacie A4. Można drukować go zarówno na domowej drukarce, jak i w profesjonalnym punkcie kserograficznym. My używamy zwykle do wydruku plakatów trochę grubszego papieru niż standardowy papier xero (papier xero ma zwykle gramaturę w okolicach 80-100g/m2, a my używamy papieru do drukarek o gramaturze 200g/m2 – do kupienia w sklepach z artykułami szkolno-biurowymi).

Do usłyszenia wkrótce!

MOŻE ZAINTERESUJE CIĘ RÓWNIEŻ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *