Jesienny plakat z liśćmi w dwóch wariantach

W momencie, w którym piszę dla Was ten post 99% liści znajduje się jeszcze na drzewach. Nic dziwnego, wszak mamy jeszcze kalendarzowe lato. Ale co ja poradzę na to, że zawsze z końcem sierpnia wypatruję już pierwszych oznak jesieni?

Widzę je w pierwszych pożółkłych liściach, leżących na parkowej alejce, słyszę w krakaniu srok, czuję w chłodzie podłogi, stawiając bosą stopę o poranku (prawą oczywiście ;P), smakuję w każdym kawału zjadanego na drugie śniadanie, soczystego jabłka i wyczuwam w ostrym powietrzu po wrześniowej ulewie.

Dlatego od kilku dni, po odebraniu córki z przedszkola, kieruję nasze kroki w stronę pobliskiego parku i choć tych liści jesiennych, pożółkłych jest jak na lekarstwo, a kasztany śmieją się ze mnie ze swoich zielonych łupinek i ani myślą spadać (edit: już zaczynają spadać skubańce), to zbieram te pierwsze oznaki jesieni do torebki, razem z kamieniami, które podrzuca mi moja trzylatka i snuję plany o jesiennych dekoracjach do jej „cudownego pokoiku”, jak sama go nazywa.
Pierwszą z nich jest dzisiejszy plakat z liśćmi. My oczywiście wybieramy wariant z żółtymi listkami, bo pasuje nam do wystroju, ale przecież jesień ma znacznie więcej kolorów, dlatego tym razem przygotowałam też drugi wariant kolorystyczny plakatu 😉

I tak to, dopijam moją kawiarnianą kawkę, zbieram te moje zebrane liście i zmykam zastanawiać się dalej, co by tu z nimi jeszcze pokombinować. A Was zostawiam z linkami do obu naszych jesiennych plakatów z liśćmi.

LICENCJA

Pliki plakatów z liśćmi oddaję do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego! Nie zezwalam na komercyjne wykorzystanie (zarobkowe) zarówno samego pliku, jak i wydruków z niego powstałych. Ani plik, ani treści w nim zawarte nie mogą również służyć do stworzenia materiałów komercyjnych.

Jednocześnie zezwalam na nieodpłatne wykorzystanie plakatów z liśćmi do celów edukacyjnych, np. podczas zajęć w Przedszkolu czy Szkole, ale proszę o wiadomość z informacją na adres kontakt@mamadesigner.pl.

Zainteresowanych zakupem licencji komercyjnej proszę o kontakt pod tym samym adresem (kontakt@mamadesigner.pl).

LINKI DO POBRANIA PLAKATÓW Z LIŚĆMI

Aby pobrać plakat wystarczy kliknąć w jeden z poniższych linków – w zależności od tego, na który wariant się zdecydujecie (a może na oba?). Plakaty przygotowałam w rozmiarze A4. Drukować można je nawet na domowej drukarce, na standardowym papierze xero. Taki papier ma zwykle gramaturę (grubość) między 80 a 100g/m2. Ja do wydruku naszych plakatów zwykle używam trochę grubszego papieru – takiego o gramaturze 200g/m2, ze względu na trwałość. Taki papier można kupić w zwykłym sklepie z artykułami biurowymi/papierniczymi, zazwyczaj w całych ryzach.

Czy ktoś tak jak ja nie może już doczekać się pięknych, kolorowych liści, szeleszczących pod stopami?

Do usłyszenia już wkrótce!

MOŻE ZAINTERESUJE CIĘ RÓWNIEŻ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *