Plakaty do pokoju dziecka #1 – leśne zwierzęta

Ruszamy z serią plakatów! Drukowane obrazki w ramkach to kolejna piękna ozdoba, którą można przystroić pokój, czy nawet kącik przeznaczony dla dziecka. Możliwości jest mnóstwo – od pięknych cytatów, poprzez ilustracje zwierząt, czy przedmiotów z najbliższego otoczenia dziecka, aż po motywy sezonowe. Kochani, to jest ogrom pomysłów! 🙂

Ponad dwa tygodnie temu, po długim leżakowaniu w szafie, na ścianie pokoju mojej córki zawisły wreszcie trzy ramki, o czym informowałam Was na Instagramie. Wcześniej, w ich miejscu wisiały plakaty bez ramek, przyklejone do ściany taśmą dwustronną – też pięknie, ale brakowało mi tych nieszczęsnych ramek. Teraz już są, więc od razu popędziłam do komputera, by zaprojektować jakieś fajne obrazki, które mogłabym wstawić do środka.

Jak już wspominałam – pomysłów na plakaty mam w głowie setki, ale od czegoś trzeba zacząć.

Jesteśmy z córką na etapie różnych zwierzątek, a więc wszelkie pieski, kotki, misie i inne małpki byłyby strzałem w dziesiątkę. Uwielbiam jak moja córka mówi „misio”. Wypowiada to słowo w charakterystyczny dla siebie sposób, trudno to opisać, ale brzmi rozkosznie, dlatego misio po prostu MUSIAŁ pojawić się w pierwszej odsłonie plakatów.

A skoro misio, to może w towarzystwie innych zwierząt leśnych? Kasia lubi też liski… i choć bałam się, że zaproponowany przeze mnie wizerunek liska za bardzo przypomina pieska, to moja córa od razu rozpoznała w nim lisa. A skoro dzieci to najszczerszy krytyk postanowiłam niczego już nie zmieniać w tym obrazku. Powiem więcej – do tej pory córka nie używała słowa „lis”, owszem, wiedziała co to, ale nie posługiwała się jeszcze tym zwrotem. Do wczoraj, kiedy to w jej pokoju zawisły te trzy obrazki. Od wczoraj w jej słowniku figuruje także „lis” 😀

Do misia i lisa dorzuciłam zająca – najtrudniejsze do wymówienia słowo, ale myślę, że wkrótce i z nim sobie poradzi.

Ponieważ w pokoju mojej córki rządzi biel, szarość i żółte akcenty, to i plakaty zyskały taką paletę. Chciałabym jednak podzielić się z Wami naszymi obrazkami, a zdaję sobie sprawę, że nie każdy ma biało-szaro-żółte pokoje dzieci, więc przygotowałam dla Was jeszcze trzy inne warianty. Tak, jak w przypadku kartek gratulacyjnych, którymi dzieliłam się z Wami niedawno, obok wariantu żółtego, znajdziecie także wersję miętową, błękitną i różową 🙂

LICENCJA

Plik plakatów z leśnymi zwierzętami oddaję do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego! Nie zezwalam na komercyjne wykorzystanie (zarobkowe) zarówno samego pliku, jak i wydruków z niego powstałych. Ani plik, ani treści w nim zawarte nie mogą również służyć do stworzenia materiałów komercyjnych.

Jednocześnie zezwalam na nieodpłatne wykorzystanie plakatów z leśnymi zwierzętami do celów edukacyjnych, np. podczas zajęć w Przedszkolu czy Szkole, ale proszę o wiadomość z informacją na adres kontakt@mamadesigner.pl (informacji tej używam do celów statystycznych).

Pliki udostępniam za darmo, jednak osoby, które mają ochotę wesprzeć mnie finansowo, mogą postawić mi wirtualną kawę na buycoffee.to/mamadesignerpl/ (nie trzeba logować się w serwisie).

Zainteresowanych zakupem licencji komercyjnej proszę o kontakt pod adresem kontakt@mamadesigner.pl.

LINKI DO POBRANIA

Poniżej zamieściłam linki, z których możecie pobrać prezentowane powyżej grafiki plakatów z leśnymi zwierzętami. W zależności od tego, który wariant wybraliście możecie kliknąć na dany link jak zwykle (lewym przyciskiem myszy) i zapisać sobie plik, który się pojawi, albo od razu kliknąć link prawym przyciskiem myszy i zapisać plik, czy też element docelowy (w zależności z jakiej przeglądarki i systemu korzystacie) na swoim urządzeniu.

Tym razem przygotowałam dla Was plakaty w formie 3-stronnicowego pliku .pdf. Oznacza to, że po pobraniu danego .pdf’a możecie od razu wydrukować trzy plakaty. Jeśli chcecie wydrukować tylko jeden – np. różowego misia, pobierzcie plik z różowymi plakatami i wydrukujcie tylko trzecią stronę – bo miś znajduje się właśnie na trzeciej stronie.

Będzie mi niezmiernie miło dostać info, czy plakaty spodobały się Wam i czy zamierzacie z nich skorzystać, ale w żadnym wypadku nie jest to obowiązkowe. Zachęcam też, do dzielenia się linkiem do tego posta ze znajomymi.

Miłego użytkowania!

MOŻE ZAINTERESUJE CIĘ RÓWNIEŻ:

1 thought on “Plakaty do pokoju dziecka #1 – leśne zwierzęta

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *