Plakaty na dobranoc

Jak tylko stworzyłam mini-plakaty na dzień dobry, wiedziałam że do pełni szczęścia będę potrzebowała plakatów na dobranoc. Tak oto powstały trzy obrazki w neutralnych barwach (skala szarości), którymi można ozdobić zarówno sypialnię dziewczynki, jak i chłopca.

Zwykle tworzę trzy wzory, bo tyle właśnie ramek wisi nad łóżkiem mojego dziecka. Nie inaczej było i tym razem – zaprojektowałam ilustracje w nocnych klimatach, żeby wypełniły nasze urocze białe rameczki i zachęciły naszą córkę do wcześniejszego chodzenia spać.

Mam ogromną nadzieję, że uśmiechnięty księżyc na nocnym niebie pełnym gwiazd, odręczny napis życzący słodkiego snu i mała, puszysta, biała owieczka stworzą klimat pory na spanie. Po tylu nieprzespanych nocach na prawdę w to wierzę na tej samej zasadzie, co przysłowiowy tonący, który chwyci się wszystkiego, byle nie utonąć 😉

Zapraszam Was serdecznie do pobierania naszych darmowych plakatów na dobranoc – zarówno pojedynczo, jak i gromadnie 😉 Linki znajdziecie poniżej.
 

LICENCJA

Pliki plakatów na dobranoc oddaję do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego! Nie zezwalam na komercyjne wykorzystanie (zarobkowe) zarówno samego pliku, jak i wydruków z niego powstałych. Ani plik, ani treści w nim zawarte nie mogą również służyć do stworzenia materiałów komercyjnych.

Jednocześnie zezwalam na nieodpłatne wykorzystanie plakatów na dobranoc do celów edukacyjnych, np. podczas zajęć w Przedszkolu czy Szkole, ale proszę o wiadomość z informacją na adres kontakt@mamadesigner.pl.

Zainteresowanych zakupem licencji komercyjnej proszę o kontakt pod tym samym adresem (kontakt@mamadesigner.pl).

LINKI DO POBRANIA PLAKATÓW NA DOBRANOC

Plakaty są przygotowane w taki sposób, że można je drukować nawet na domowej drukarce – zalecany format to A4. My do druku używamy trochę grubszego papieru (takiego o gramaturze 200g/m2), dzięki czemu są one po prostu trwalsze. Poniższe linki to odsyłacze do plików .jpg, z których można drukować poszczególne plakaty.

Będę niewymownie wdzięczna za udostępnianie tego posta znajomym, a jeśli skorzystacie to dajcie znać – to dla mnie ogromna radość zobaczyć jak moje plakaty zdobią Wasze domy 🙂

Jeśli szukacie podobnych dekoracji to polecam Waszej uwadze cały nasz dział z darmowymi plakatami do pobrania.

Do usłyszenia już wkrótce!

MOŻE ZAINTERESUJE CIĘ RÓWNIEŻ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *