Naklejki na laurkę na Dzień Babci i Dziadka

Już jutro Dzień Babci, a po nim Dzień Dziadka – dwie super okazje, aby podziękować naszym bliskim za to, że są.

Moja córeczka ma już przygotowane upominki dla swoich dziadków, które razem zapakowałyśmy i dołączyłyśmy do nich nasze bileciki.
Fajnym dodatkiem może być także własnoręcznie przygotowana przez dziecko laurka. I tu wchodzi milion opcji na jej przygotowanie. Sama pamiętam z własnego dzieciństwa takie rysowane, wyklejane, albo malowane farbami. Można w takiej laurce połączyć kilka różnych technik – co kto lubi.
Ja postanowiłam przygotować dla Was coś, co sprawdziło się u nas doskonale przy okazji dnia taty, kiedy moja córeczka była na tyle mała, że jeszcze nie potrafiła sama wymalować laurki. Z pomocą przyszły nam wtedy naklejki, które maluchy uwielbiają naklejać, tworząc tym samym unikatową, bardzo indywidualną kompozycję 😉
Poniżej znajdziecie link do szablonu wielkości arkusza A4, który możecie wydrukować na papierze samoprzylepnym i wyciąć z niego naklejki, a dziecko będzie mogło stworzyć z nich własny obrazek na laurce dla dziadków. Jeśli nie macie arkusza samoprzylepnego, a chcecie wydrukować nasz szablon na domowej drukarce, to można zrobić to na zwykłym papierze i użyć kleju do stworzenia „domowych” naklejek.
 

LICENCJA

Plik naklejek na laurkę dla Babci i Dziadka oddaję do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego! Nie zezwalam na komercyjne wykorzystanie (zarobkowe) zarówno samego pliku, jak i wydruków z niego powstałych. Ani plik, ani treści w nim zawarte nie mogą również służyć do stworzenia materiałów komercyjnych.

Jednocześnie zezwalam na nieodpłatne wykorzystanie naklejek na laurkę dla Babci i Dziadka do celów edukacyjnych, np. podczas zajęć w Przedszkolu czy Szkole, ale proszę o wiadomość z informacją na adres kontakt@mamadesigner.pl.

Zainteresowanych zakupem licencji komercyjnej proszę o kontakt pod tym samym adresem (kontakt@mamadesigner.pl).

LINK DO POBRANIA NAKLEJEK NA LAURKĘ DLA BABCI I DZIADKA

Macie jakieś własne patenty na wspólne tworzenie upominków dla najbliższych z młodszymi dziećmi?

Do usłyszenia już wkrótce!

MOŻE ZAINTERESUJE CIĘ RÓWNIEŻ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *