Darmowe etykietki do prezentów na Dzień Babci i Dziadka

Co prawda moje dziecię jest już na tyle „dorosłe”, że samo ogarnie w przedszkolu upominek dla Babci i Dziadka z okazji ich świąt, ale tak dobrze bawiłam się z nią dwa lata temu i rok temu, przygotowując wspólnie drobiazgi dla dziadków, że i w tym roku postanowiłam nie odpuszczać i dorzucić coś zrobionego wspólnie.

Jeszcze głowię się nad konkretami, ale już wiem, że nasze podarki zapakujemy w papier ozdobny i doczepimy zaprojektowane przeze mnie etykietki.
Pomysł na etykietki pojawił się w mojej głowie po tym, jak postanowiłam w tym roku mocno skupić się na ćwiczeniu kaligrafii, z którą wstępnie zakolegowałam się już w zeszłym roku. Wymyśliłam sobie, że fajnie byłoby doczepić do upominków ręcznie wypisane bileciki, bo byłoby to coś uroczego, a jednocześnie miałabym kolejną okazję do poćwiczenia pisma odręcznego.
Ponieważ wyszło całkiem fajnie, wciągnęłam swoje napisy do programu graficznego i przygotowałam karteczki możliwe do wydruku.

I właśnie te etykietki podrzucam Wam dziś do darmowego pobrania.
 

 

Link do pobrania

Pod poniższym linkiem znajdziecie plik .jpg przygotowany do druku na kartce formatu A4. Dziurki w etykietkach można zrobić biurowym dziurkaczem – nie zaznaczałam kółeczek, bo jeśli nie trafi się idealnie w środek to etykietka może nadal wyglądać dobrze, a kółeczko zdradzałoby, że nie trafiliśmy 😉

 

 

Licencja

Plik etykietek na prezenty dla Babci i Dziadka oddaję do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego! Oznacza to, że możecie wykorzystywać etykietki na własny użytek – drukować, wręczać rodzinie, znajomym, nawet znajomym znajomych, ale nie zezwalam na ich komercyjne wykorzystanie (zarobkowe).

A Wy już wiecie, co podarujecie swoim Babciom i Dziadkom?

Jeśli szukacie innych inspiracji, związanych z Dniem Babci i Dziadka, to zapraszam Was do poniższych artykułów:

Do usłyszenia już wkrótce!
 

Author: Ewa MazurMama uroczej dziewczynki, grafik z wykształcenia, zawodu i zamiłowania.

Dodaj komentarz