Plakaty na dzień dobry

Co sądzicie o plakatach motywacyjnych? Działają na Was te wszystkie inspirujące teksty, te dodające otuchy sentencje i myśli formułowane ku pokrzepieniu?

Mnie osobiście bardzo cieszy, że wzięły one szturmem nasze wnętrza, bo zwykle przyjmują na plakatach ciekawą i estetyczną formę typograficzną, a dla mnie jako grafika to po prostu „miód na oczy”. Wyznam Wam też, że o ile do niedawna nigdy nie zagłębiałam się jakoś szczególnie nad sensem wszystkich tych złotych myśli, tak od momentu podjęcia psychoterapii (blisko rok temu), często zatrzymuję się przy przypadkowych cytatach i szukam w nich czegoś dla siebie. I tak zwykłe „dzień dobry” nabiera dla mnie nowego wymiaru, kiedy przez kilka minut wyobrażam sobie, jak mogę sprawić, aby mój dzień był właśnie dobry.
Tak to wygląda u mnie, a jak jest u Was? Korzystacie, przyozdabiacie swoje domy takimi plakatami?

Niedawno przygotowałam sobie trzy takie pokrzepiające plakaty na dzień dobry do własnej sypialni, po czym uznałam, że wystarczy dodać do nich jakiegoś uroczego stworka-potworka i będą jak znalazł do pokoju mojej córki. Tak też zrobiłam, a że w mojej głowie zawsze zapala się lampka z napisem „podziel się z innymi”, to poniżej udostępniam Wam linki do pobrania.


 

Linki do pobrania

Plakaty są tradycyjnie stworzone w formacie A4, ale tym razem podpowiem Wam, że można je także zmniejszyć i wydrukować w formacie 13x18cm. Ten format to popularny wymiar ramek na zdjęcia, a grafika w takiej ramce prezentuje się pięknie, co możecie podpatrzeć na zdjęciach zamieszczonych w tym poście.

Plakaty na dzień dobry – wariant do pokoju dziecka (żółty)


 

Plakaty na dzień dobry – wariant do pokoju dziecka (miętowy)


 

Plakaty na dzień dobry – wariant dla rodziców


 

Licencja

Przypominam, że swoje grafiki udostępniam za darmo, ale tylko do użytku prywatnego! Nie zezwalam na komercyjne wykorzystanie moich grafik.

I jaki to będzie dzień?

1 thought on “Plakaty na dzień dobry

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *