Plakaty na dzień dobry

Co sądzicie o plakatach motywacyjnych? Działają na Was te wszystkie inspirujące teksty, te dodające otuchy sentencje i myśli formułowane ku pokrzepieniu?

Mnie osobiście bardzo cieszy, że wzięły one szturmem nasze wnętrza, bo zwykle przyjmują na plakatach ciekawą i estetyczną formę typograficzną, a dla mnie jako grafika to po prostu „miód na oczy”. Wyznam Wam też, że o ile do niedawna nigdy nie zagłębiałam się jakoś szczególnie nad sensem wszystkich tych złotych myśli, tak od momentu podjęcia psychoterapii (blisko rok temu), często zatrzymuję się przy przypadkowych cytatach i szukam w nich czegoś dla siebie. I tak zwykłe „dzień dobry” nabiera dla mnie nowego wymiaru, kiedy przez kilka minut wyobrażam sobie, jak mogę sprawić, aby mój dzień był właśnie dobry.
Tak to wygląda u mnie, a jak jest u Was? Korzystacie, przyozdabiacie swoje domy takimi plakatami?

Niedawno przygotowałam sobie trzy takie pokrzepiające plakaty na dzień dobry do własnej sypialni, po czym uznałam, że wystarczy dodać do nich jakiegoś uroczego stworka-potworka i będą jak znalazł do pokoju mojej córki. Tak też zrobiłam, a że w mojej głowie zawsze zapala się lampka z napisem „podziel się z innymi”, to poniżej udostępniam Wam linki do pobrania.

LICENCJA

Pliki plakatów na dzień dobry oddaję do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego! Nie zezwalam na komercyjne wykorzystanie (zarobkowe) zarówno samego pliku, jak i wydruków z niego powstałych. Ani plik, ani treści w nim zawarte nie mogą również służyć do stworzenia materiałów komercyjnych.

Jednocześnie zezwalam na nieodpłatne wykorzystanie plakatów na dzień dobry do celów edukacyjnych, np. podczas zajęć w Przedszkolu czy Szkole, ale proszę o wiadomość z informacją na adres kontakt@mamadesigner.pl.

Zainteresowanych zakupem licencji komercyjnej proszę o kontakt pod tym samym adresem (kontakt@mamadesigner.pl).

LINKI DO POBRANIA PLAKATÓW NA DZIEŃ DOBRY

Plakaty są tradycyjnie stworzone w formacie A4, ale tym razem podpowiem Wam, że można je także zmniejszyć i wydrukować w formacie 13x18cm. Ten format to popularny wymiar ramek na zdjęcia, a grafika w takiej ramce prezentuje się pięknie, co możecie podpatrzeć na zdjęciach zamieszczonych w tym poście.

Plakaty na dzień dobry – wariant do pokoju dziecka (żółty)

Plakaty na dzień dobry – wariant do pokoju dziecka (miętowy)

Plakaty na dzień dobry – wariant dla rodziców

I jaki to będzie dzień?

Do usłyszenia wkrótce!

MOŻE ZAINTERESUJE CIĘ RÓWNIEŻ:

1 thought on “Plakaty na dzień dobry

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *