Darmowa kartka gratulacyjna do druku

Po zeszłotygodniowym przywitaniu przechodzę do konkretów. Jednym z pewniaków, jakie obiecałam Wam przy naszym pierwszym spotkaniu na MAMAdesigner były materiały do druku. I dziś pierwsza próbka – kartka gratulacyjna dla świeżo upieczonych rodziców.

Złożyło się tak pięknie, że właśnie zostałam po raz pierwszy ciocią. Już zazdroszczę rodzicom mojej bratanicy tych wszystkich nieprzespanych nocy! ;P Zamierzam niedługo ich odwiedzić i wręczyć im taki właśnie drobiazg – kartkę gratulacyjną. Zostali rodzicami, gratulacje się należą, a ja mogę nadać im także przyjemny wizualnie charakter.

Pamiętam doskonale, jak blisko dwa lata temu sama dostałam taką kartkę z mnóstwem podpisów od cudownych ludzi współpracujących z moim mężem. To był bardzo miły, zapadający w pamięci gest. Kartkę schowałam i zamierzam pokazać ją córce, kiedy podrośnie, żeby zobaczyła, jak wielu ludzi cieszyło się z nami z powodu jej przyjścia na świat 🙂

Przy okazji chcę podzielić się z Wami projektem mojej kartki. Możecie go pobrać całkowicie za darmo i wydrukować nawet na domowej drukarce. Polecam użyć do wydruku nieco grubszego papieru, ja użyłam takiego o gramaturze 200g/m2. Kartkę wydrukowałam na formacie A4, odcięłam zbędną połowę do formatu A5 i złożyłam ją na pół. W środku napisałam osobiste życzenia.
Ponieważ urodziła się dziewczynka wybrałam kartkę z żółtym tłem i wizerunkiem małej dziewczynki, ale przygotowałam także wariant dla rodziców chłopca (miętowy) i coś dla tradycjonalistów – dziewczynka w wersji różowej i chłopiec w wersji błękitnej. Wariantu z bliźniakami nie przewiduję, bo w takim przypadku zamiast kartki gratulacyjnej można dać rodzicom zapas melisy 😉 no, ostatecznie dwie kartki 🙂

 

Linki do pobrania

Poniżej zamieściłam linki, z których możecie pobrać prezentowane powyżej grafiki kartek gratulacyjnych. W zależności od tego, który wariant wybraliście możecie kliknąć na dany link jak zwykle (lewym przyciskiem myszy) i zapisać sobie obrazek, który się pojawi, albo od razu kliknąć link prawym przyciskiem myszy i zapisać obraz, czy też element docelowy (w zależności z jakiej przeglądarki i systemu korzystacie) na swoim urządzeniu.

 

Licencja

Pliki projektu kartki gratulacyjnej oddaję do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego! Oznacza to, że możecie wykorzystywać je na własny użytek – drukować, wręczać rodzinie, znajomym, nawet znajomym znajomych, ale nie zezwalam na ich komercyjne wykorzystanie (zarobkowe).

Będzie mi miło jeśli dacie mi znać, że kartki przypadły Wam do gustu i zamierzacie z nich skorzystać, ale nie jest to w żadnym wypadku obowiązkowe. Za podzielenie się tym postem ze znajomymi również ogromne buziaki.

Miłego użytkowania!

Author: Ewa MazurMama uroczej dziewczynki, grafik z wykształcenia, zawodu i zamiłowania.

4 komentarze

Dodaj komentarz