Nasze walentynki do Przedszkola + 5 walentynkowych bilecików do druku

W naszym Przedszkolu w okolicach walentynek organizowane jest Święto Przyjaźni. Dzieci wymieniają się kartkami i laurkami, które zwykle same przygotowują. Żadne Dziecko nie wyjdzie tego dnia bez kartki z jakimś uroczym rysunkiem, albo kilkoma serduszkami.

Ja bardzo chętnie wykorzystuję tę okazję do zrobienia razem z moją córką jakichś fajnych, kreatywnych laurek. Robimy ich zawsze tyle, ile koleżanek i kolegów jest w jej grupie (włączając ją samą) i dzięki temu każde dziecko otrzymuje do swojej kolekcji +1 kartkę od nas.

Pomimo pandemii w tym roku też będzie funkcjonowała u nas Poczta Walentynkowa, więc postanowiłam już zabrać się za przygotowanie „wzorcowego” upominku, a przez kilka następnych wieczorów razem z córką ogarniemy pozostałe.

Pamiętam radość mojego Dziecka, kiedy w zeszłym roku dostała w walentynce od Cioć lizaka. Dzieciaki lubią upominki i tym właśnie kierowałam się przy wymyślaniu tegorocznej laurki. Któregoś wieczoru bawiłyśmy się z córką nowo zakupionym dziurkaczem dekoracyjnym do papieru z kształtem serduszka i doznałyśmy momentu olśnienia – confetti! Córce bardzo spodobał się pomysł. Postanowiłyśmy przygotować dla jej koleżanek i kolegów po paczuszce z serduszkowym confetti, a do tego jeszcze po czerwonym baloniku i prezencik gotowy 🙂

Na confetti przeznaczamy po arkuszu czerwonej kartki A4, pakujemy wszystko do woreczka strunowego i zaklejamy etykietą zaprojektowaną przeze mnie specjalnie na tę okazję. Córka napisze imię odbiorcy i voilà.
Taki mamy plan.

A jeśli Wy też przygotowujecie jakieś przyjacielskie upominki, czy to z Dziećmi, czy od siebie, to zostawiam Wam tu 5 wzorów bilecików, które można przyczepić do takiego walentynkowego prezentu dla kogoś, kogo się lubi.

LINK DO POBRANIA BILECIKÓW WALENTYNKOWYCH

Wszystkie 5 wzorów znajduje się na jednej kartce A4 w pliku .jpg, do którego link znajdziecie poniżej:

LICENCJA

Pamiętajcie – wszystkie materiały, które udostępniam na MAMAdesigner są darmowe, ale TYLKO do użytku prywatnego. Nie zezwalam na ich komercyjne wykorzystanie w żadnej postaci. Dzięki!

Zezwalam na nieodpłatny użytek w celach edukacyjnych przez takie instytucje, jak Szkoły, czy Przedszkola, ale proszę o uprzedni kontakt na adres ewa.mazur@mypoint.pl.

Istnieje możliwość zakupu licencji komercyjnej – kontakt pod tym samym adresem – ewa.mazur@mypoint.pl.

Udanych walentynek.
Do usłyszenia wkrótce,
Ewa

2 thoughts on “Nasze walentynki do Przedszkola + 5 walentynkowych bilecików do druku

  1. Agata Zaorska says:

    Bardzo wartościowa i konkretna treść, podoba mi się podsumowanie, pozdrawiam 🙂

    Odpowiedz
  2. Marika Kołodziejczyk says:

    Świetny post, ciekawe pomysły – przyznam, pozdrawiam i czekam na więcej wpisów!

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.