Nasze walentynki do Przedszkola + 5 walentynkowych bilecików do druku

W naszym Przedszkolu w okolicach walentynek organizowane jest Święto Przyjaźni. Dzieci wymieniają się kartkami i laurkami, które zwykle same przygotowują. Żadne Dziecko nie wyjdzie tego dnia bez kartki z jakimś uroczym rysunkiem, albo kilkoma serduszkami.

Ja bardzo chętnie wykorzystuję tę okazję do zrobienia razem z moją córką jakichś fajnych, kreatywnych laurek. Robimy ich zawsze tyle, ile koleżanek i kolegów jest w jej grupie (włączając ją samą) i dzięki temu każde dziecko otrzymuje do swojej kolekcji +1 kartkę od nas.

Pomimo pandemii w tym roku też będzie funkcjonowała u nas Poczta Walentynkowa, więc postanowiłam już zabrać się za przygotowanie „wzorcowego” upominku, a przez kilka następnych wieczorów razem z córką ogarniemy pozostałe.

Pamiętam radość mojego Dziecka, kiedy w zeszłym roku dostała w walentynce od Cioć lizaka. Dzieciaki lubią upominki i tym właśnie kierowałam się przy wymyślaniu tegorocznej laurki. Któregoś wieczoru bawiłyśmy się z córką nowo zakupionym dziurkaczem dekoracyjnym do papieru z kształtem serduszka i doznałyśmy momentu olśnienia – confetti! Córce bardzo spodobał się pomysł. Postanowiłyśmy przygotować dla jej koleżanek i kolegów po paczuszce z serduszkowym confetti, a do tego jeszcze po czerwonym baloniku i prezencik gotowy 🙂

Na confetti przeznaczamy po arkuszu czerwonej kartki A4, pakujemy wszystko do woreczka strunowego i zaklejamy etykietą zaprojektowaną przeze mnie specjalnie na tę okazję. Córka napisze imię odbiorcy i voilà.
Taki mamy plan.

A jeśli Wy też przygotowujecie jakieś przyjacielskie upominki, czy to z Dziećmi, czy od siebie, to zostawiam Wam tu 5 wzorów bilecików, które można przyczepić do takiego walentynkowego prezentu dla kogoś, kogo się lubi.

LICENCJA

Plik walentynkowych bilecików oddaję do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego! Nie zezwalam na komercyjne wykorzystanie (zarobkowe) zarówno samego pliku, jak i wydruków z niego powstałych. Ani plik, ani treści w nim zawarte nie mogą również służyć do stworzenia materiałów komercyjnych.

Jednocześnie zezwalam na nieodpłatne wykorzystanie walentynkowych bilecików do celów edukacyjnych, np. podczas zajęć w Przedszkolu czy Szkole, ale proszę o wiadomość z informacją na adres kontakt@mamadesigner.pl (informacji tej używam do celów statystycznych).

Plik udostępniam za darmo, jednak osoby, które mają ochotę wesprzeć mnie finansowo, mogą postawić mi wirtualną kawę na buycoffee.to/mamadesignerpl/ (nie trzeba logować się w serwisie).

Zainteresowanych zakupem licencji komercyjnej proszę o kontakt pod adresem kontakt@mamadesigner.pl.

LINK DO POBRANIA BILECIKÓW WALENTYNKOWYCH

Wszystkie 5 wzorów znajduje się na jednej kartce A4 w pliku .jpg, do którego link znajdziecie poniżej:

Udanych walentynek.

Do usłyszenia wkrótce!

MOŻE ZAINTERESUJE CIĘ RÓWNIEŻ:

2 thoughts on “Nasze walentynki do Przedszkola + 5 walentynkowych bilecików do druku

  1. Agata Zaorska says:

    Bardzo wartościowa i konkretna treść, podoba mi się podsumowanie, pozdrawiam 🙂

    Odpowiedz
  2. Marika Kołodziejczyk says:

    Świetny post, ciekawe pomysły – przyznam, pozdrawiam i czekam na więcej wpisów!

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *