Dwie kartki walentynkowe do druku

Miło tak razem bez względu na to, czy to walentynki czy nie 😉 A skoro tak, to naszymi kartkami można sprawić komuś przyjemność nie tylko dziś!

Dzisiejsze kartki walentynkowe stanowią spójny komplet z plakatami i girlandą, które udostępniłam na blogu w zeszłym tygodniu.

Motywem przewodnim wszystkich grafik z kompletu są różowo-żółte serduszka i hasło „miło”. Zapytałam na moim Instagramie, co sprawia, że jest Wam miło i dostałam garstkę fajnych odpowiedzi. Dla jednych miło, to zjeść coś dobrego, dla innych to po prostu się wyspać. Ja dorzuciłabym do tego jeszcze relaks w wannie i spacer słonecznego dnia 🙂

A co sprawia, że jest Wam miło razem?

LICENCJA

Pliki kartek walentynkowych oddaję do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego! Nie zezwalam na komercyjne wykorzystanie (zarobkowe) zarówno samego pliku, jak i wydruków z niego powstałych. Ani plik, ani treści w nim zawarte nie mogą również służyć do stworzenia materiałów komercyjnych.

Jednocześnie zezwalam na nieodpłatne wykorzystanie kartek walentynkowych do celów edukacyjnych, np. podczas zajęć w Przedszkolu czy Szkole, ale proszę o wiadomość z informacją na adres kontakt@mamadesigner.pl (informacji tej używam do celów statystycznych).

Pliki udostępniam za darmo, jednak osoby, które mają ochotę mnie wesprzeć finansowo, mogą postawić mi wirtualną kawę na buycoffee.to/mamadesignerpl/ (nie trzeba logować się w serwisie).

Zainteresowanych zakupem licencji komercyjnej proszę o kontakt pod adresem kontakt@mamadesigner.pl.

LINK DO POBRANIA KARTEK WALENTYNKOWYCH

Poniżej znajdziecie wszystkie szczegóły wydruku, a także link do pobrania darmowego pliku.

Szczegóły wydruku:

  • Rodzaj plików: .jpg
  • Format plików: A4
  • Kolorystyka: kolor
  • Zalecana grubość papieru: grubszy papier (np. z bloku technicznego / gramatura +/- 200g/m2)
  • Rodzaj wydruku: jednostronny
  • Ilość stron do wydruku: 1

Do usłyszenia wkrótce!

MOŻE ZAINTERESUJE CIĘ RÓWNIEŻ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *