Walentynkowe plakaty i girlanda

Szykuję pokój córki do świętowania walentynek. W tym roku, tak jak ostatnio – stawiam na plakaty, ale dodam też pasującą do nich girlandę.

W zeszłym roku nasze ozdoby walentynkowe były w stylu pixelart. W tym roku będzie bardziej klasycznie, z domieszką naszego stylu. Oprócz różowych i czerwonych serduszek, pojawią się też żółte akcenty. Już przy okazji walentynkowego mobila, zorientowałam się, że ta paleta kolorystyczna świetnie ze sobą współgra.

Plakaty zwykle występują u nas trójkami – to dlatego, że mamy w pokoju córki trzy ramki obok siebie. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, żeby używać ich pojedynczo.

Doskonałym dopełnieniem do plakatów będzie nasza girlanda z napisem „MIŁO”. Ten napis, to taka inna „miłość”, a to dlatego, że w walentynki może być miło również bez celebracji wyłącznie miłości romantycznej. Oprócz relacji romantycznych można też świętować każdy inny rodzaj miłości i przyjaźni.

LICENCJA

Pliki plakatów i girlandy walentynkowej oddaję do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego! Nie zezwalam na komercyjne wykorzystanie (zarobkowe) zarówno samego pliku, jak i wydruków z niego powstałych. Ani plik, ani treści w nim zawarte nie mogą również służyć do stworzenia materiałów komercyjnych.

Jednocześnie zezwalam na nieodpłatne wykorzystanie plakatów i girlandy walentynkowej do celów edukacyjnych, np. podczas zajęć w Przedszkolu czy Szkole, ale proszę o wiadomość z informacją na adres kontakt@mamadesigner.pl (informacji tej używam do celów statystycznych).

Pliki udostępniam za darmo, jednak osoby, które mają ochotę mnie wesprzeć finansowo, mogą postawić mi wirtualną kawę na buycoffee.to/mamadesignerpl/ (nie trzeba logować się w serwisie).

Zainteresowanych zakupem licencji komercyjnej proszę o kontakt pod adresem kontakt@mamadesigner.pl.

LINKI DO POBRANIA PLAKATÓW I GIRLANDY WALENTYNKOWEJ

Poniżej znajdziecie wszystkie szczegóły wydruku, a także linki do pobrania darmowych plików.

Szczegóły wydruku:

  • Rodzaj plików: .jpg
  • Format plików: A4
  • Kolorystyka: kolor
  • Zalecana grubość papieru: grubszy papier (np. z bloku technicznego / gramatura +/- 200g/m2)
  • Rodzaj wydruku: jednostronny
  • Ilość stron do wydruku: 6×1 (6 oddzielnych grafiki po 1 stronie)

Do usłyszenia wkrótce!

MOŻE ZAINTERESUJE CIĘ RÓWNIEŻ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *