Walentynkowe grafiki w stylu retro

W dzisiejszym wpisie mam dla Was kilka grafik, które mogą Wam się przydać przy okazji Walentynek. Mowa o plakacie, kartkach, szablonie do dekorowania i bilecikach do prezentów. A wszystko to w retro-pikselowym stylu. Zainteresowani?

W naszym domu uwielbiamy pixelart. Oczywiście nie bez znaczenia pozostaje fakt, że jest on kojarzony głównie z grami. My oczywiście gry kochamy, więc i pixelart darzymy miłością. Właśnie dlatego wybrałam ten styl dla naszych tegorocznych ozdób walentynkowych. Bo tak jak rok temu, zamierzamy urządzić mini imprezkę z okazji walentynek.

Plakat zawiśnie w jednaj z naszych ramek.

Szablon wykorzystamy podczas walentynkowych zabaw. Myślałam o czymś w rodzaju konkursu na najśmieszniejsze pikselowe serduszko…

Kartki będziemy mogli wykorzystać jako tegoroczne upominki dla Dzieci w Przedszkolu mojej córki. Pewnie dołączymy też coś extra, tak jak w zeszłym roku.

A bileciki przydadzą mi się do drobnych upominków, którymi obdaruję moją ekipę.

Dorzucę kilka baloników, pyszne przekąski w serduszkowych kształtach i całe mnóstwo przytulasów i udana imprezka gotowa 😉

Jeśli chcecie skorzystać z którejkolwiek przedstawionych tutaj grafik, to poniżej zostawiam Wam linki 🙂

LICENCJA

Pliki walentynkowych grafik w stylu retro oddaję do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego! Nie zezwalam na komercyjne wykorzystanie (zarobkowe) zarówno samych plików, jak i wydruków z nich powstałych. Ani pliki, ani treści w nich zawarte nie mogą również służyć do stworzenia materiałów komercyjnych.

Jednocześnie zezwalam na nieodpłatne wykorzystanie walentynkowych grafik w stylu retro do celów edukacyjnych, np. podczas zajęć w Przedszkolu czy Szkole, ale proszę o wiadomość z informacją na adres kontakt@mamadesigner.pl (informacji tej używam do celów statystycznych).

Pliki udostępniam za darmo, jednak osoby, które mają ochotę wesprzeć mnie finansowo, mogą postawić mi wirtualną kawę na buycoffee.to/mamadesignerpl/ (nie trzeba logować się w serwisie).

Zainteresowanych zakupem licencji komercyjnej proszę o kontakt pod adresem kontakt@mamadesigner.pl.

LINK DO POBRANIA GRAFIK WALENTYNKOWYCH

Poniżej znajdziecie wszystkie szczegóły wydruku, a także link do pobrania darmowego pliku.

Szczegóły wydruku:

  • Rodzaj plików: .jpg
  • Format plików: A4
  • Kolorystyka: kolor
  • Zalecana grubość papieru: grubszy papier (np. z bloku technicznego / gramatura +/- 200g/m2)
  • Rodzaj wydruku: jednostronny
  • Ilość stron do wydruku: 4×1 (4 oddzielne grafiki po 1 stronie)

Jeśli szukacie podobnych materiałów, to polecam Waszej uwadze nasz dział walentynkowy.

Do usłyszenia wkrótce!

MOŻE ZAINTERESUJE CIĘ RÓWNIEŻ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *