Plakaty do pokoju dziecka #10 – zimowe po raz drugi

Miałam taką fanaberię, żeby przy okazji zmian pór roku przyozdabiać pokój mojej córki odpowiednimi ilustracjami, nawiązującymi do danego sezonu. Cel osiągnęłam, na blogu znajdziecie nasze zimowe, wiosenne, letnie i jesienne plakaty. Ale, jak to mówią apetyt rośnie w miarę jedzenia i zamiast po raz kolejny ozdobić pokój córki tymi samymi grafikami, ja wpadłam na pomysł stworzenia czegoś nowego!

Poprzednie zimowe plakaty były utrzymane w kontrastowym biało-czarnym klimacie, kolor (oczywiście nasz ukochany żółty) pojawił się przy okazji plakatów ze śnieżnymi bałwankami, a dziś prezentuję Wam ilustracje, w których chciałam zamknąć mroźną atmosferę aktualnej pory roku.

Z córką niecierpliwie czekamy na śnieg, bo to co było do tej pory, to delikatnie mówiąc nie było to, na co liczyłyśmy. Sanki też już nie mogą się doczekać, kiedy przyjdzie na nie pora.

Tymczasem zostawiam Wam tu linki do wszystkich trzech grafik, a ja lecę popijać moją pyszną, rozgrzewającą herbatę zimową.

LICENCJA

Pliki plakatów zimowych oddaję do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego! Nie zezwalam na komercyjne wykorzystanie (zarobkowe) zarówno samych plików, jak i wydruków z nich powstałych. Ani pliki, ani treści w nich zawarte nie mogą również służyć do stworzenia materiałów komercyjnych.

Jednocześnie zezwalam na nieodpłatne wykorzystanie plakatów zimowych do celów edukacyjnych, np. podczas zajęć w Przedszkolu czy Szkole, ale proszę o wiadomość z informacją na adres kontakt@mamadesigner.pl (informacji tej używam do celów statystycznych).

Pliki udostępniam za darmo, jednak osoby, które mają ochotę wesprzeć mnie finansowo, mogą postawić mi wirtualną kawę na buycoffee.to/mamadesignerpl/ (nie trzeba logować się w serwisie).

Zainteresowanych zakupem licencji komercyjnej proszę o kontakt pod adresem kontakt@mamadesigner.pl.

LINK DO POBRANIA PLAKATÓW ZIMOWYCH

Poniżej znajdziecie wszystkie szczegóły wydruku, a także link do pobrania darmowego pliku.

Szczegóły wydruku:

  • Rodzaj pliku: .jpg
  • Format pliku: A4
  • Kolorystyka: kolor
  • Zalecana grubość papieru: grubszy papier (np. z bloku technicznego / gramatura +/- 200g/m2)
  • Rodzaj wydruku: jednostronny
  • Ilość stron do wydruku: 3×1 (3 oddzielne plakaty po 1 stronie)

Jeśli szukacie podobnych materiałów, to polecam Waszej uwadze nasz zimowy dział.

Do usłyszenia wkrótce!

MOŻE ZAINTERESUJE CIĘ RÓWNIEŻ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *