Plakaty do pokoju dziecka #3 – letnie

Rodzice dzieci w wieku szkolnym połapali się zapewne wcześniej, że to już lato i wakacje 😉 Mnie zapomniała przypomnieć o tym nawet pogoda! No ale już wszystko wiem – skoro lato, to i letnie plakaty do pokoju dziecka.

Mam takie skromne marzenie, żeby dekorować pokój mojego dziecka plakatami sezonowymi, czy też okazjonalnymi. Stopniowo powiększam nasze zasoby dekoracyjne. Widzieliście plakaty wiosenne albo te ze zwierzakami leśnymi? A przed nami jeszcze tyle możliwości! 😉

Tymczasem przyszło lato, a z nim wakacje. Ja już obmyślam plany urlopowe – z dzieckiem, pod gruszą. Spisuję je jedną ręką, a drugą wyrysowuję najnowsze plakaty, którymi przyozdobię pokój córki.

Na plakatach wylądowało wszystko to, co najbardziej wakacyjne – piłka plażowa, muszelki, lody, okulary przeciwsłoneczne i wiaderko z łopatką. No cześć lato – fajnie, że już jesteś.
I jak zwykle już, postanowiłam, że podzielę się swoimi grafikami z Wami 🙂

LICENCJA

Pliki plakatów wakacyjnych oddaję do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego! Nie zezwalam na komercyjne wykorzystanie (zarobkowe) zarówno samych plików, jak i wydruków z nich powstałych. Ani pliki, ani treści w nich zawarte nie mogą również służyć do stworzenia materiałów komercyjnych.

Jednocześnie zezwalam na nieodpłatne wykorzystanie plakatów wakacyjnych do celów edukacyjnych, np. podczas zajęć w Przedszkolu czy Szkole, ale proszę o wiadomość z informacją na adres kontakt@mamadesigner.pl (informacji tej używam do celów statystycznych).

Pliki udostępniam za darmo, jednak osoby, które mają ochotę wesprzeć mnie finansowo, mogą postawić mi wirtualną kawę na buycoffee.to/mamadesignerpl/ (nie trzeba logować się w serwisie).

Zainteresowanych zakupem licencji komercyjnej proszę o kontakt pod adresem kontakt@mamadesigner.pl.

LINK DO POBRANIA PLAKATÓW WAKACYJNYCH

Poniżej znajdziecie link, z którego możecie pobrać letnie plakaty z symbolami wakacji. Wystarczy na niego kliknąć lewym przyciskiem myszy i zapisać sobie plik, który się pojawi, albo od razu kliknąć link prawym przyciskiem myszy i zapisać plik, czy też element docelowy (w zależności z jakiej przeglądarki i systemu korzystacie) na swoim urządzeniu.

Dziś do pobrania jest jeden 3-stronicowy plik .pdf w formacie A4:

Do druku polecam papier o większej gramaturze niż standardowy „drukarkowy” – np. 200g/m2.

Pamiętajcie, że Wasze komentarze są dla mnie niezwykle cenne – będę wdzięczna za Wasz feedback i udostępnianie tego posta znajomym 🙂

Miłego użytkowania!

MOŻE ZAINTERESUJE CIĘ RÓWNIEŻ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *