Plakaty do pokoju dziecka #3 – letnie

Rodzice dzieci w wieku szkolnym połapali się zapewne wcześniej, że to już lato i wakacje 😉 Mnie zapomniała przypomnieć o tym nawet pogoda! No ale już wszystko wiem – skoro lato, to i letnie plakaty do pokoju dziecka.

Mam takie skromne marzenie, żeby dekorować pokój mojego dziecka plakatami sezonowymi, czy też okazjonalnymi. Stopniowo powiększam nasze zasoby dekoracyjne. Widzieliście plakaty wiosenne albo te ze zwierzakami leśnymi? A przed nami jeszcze tyle możliwości! 😉

Tymczasem przyszło lato, a z nim wakacje. Ja już obmyślam plany urlopowe – z dzieckiem, pod gruszą. Spisuję je jedną ręką, a drugą wyrysowuję najnowsze plakaty, którymi przyozdobię pokój córki.

Na plakatach wylądowało wszystko to, co najbardziej wakacyjne – piłka plażowa, muszelki, lody, okulary przeciwsłoneczne i wiaderko z łopatką. No cześć lato – fajnie, że już jesteś.
I jak zwykle już, postanowiłam, że podzielę się swoimi grafikami z Wami 🙂

 

Linki do pobrania

Poniżej znajdziecie link, z którego możecie pobrać letnie plakaty z symbolami wakacji. Wystarczy na niego kliknąć lewym przyciskiem myszy i zapisać sobie plik, który się pojawi, albo od razu kliknąć link prawym przyciskiem myszy i zapisać plik, czy też element docelowy (w zależności z jakiej przeglądarki i systemu korzystacie) na swoim urządzeniu.

Dziś do pobrania jest jeden 3-stronicowy plik .pdf w formacie A4:

Do druku polecam papier o większej gramaturze niż standardowy „drukarkowy” – np. 200g/m2.

 

Licencja

Plik letnich plakatów udostępniam do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego! To znaczy, że możecie wykorzystywać plakaty na własny użytek – drukować, wręczać rodzinie, znajomym, nawet znajomym znajomych, ale nie zezwalam na ich komercyjne wykorzystanie (zarobkowe).

Pamiętajcie, że Wasze komentarze są dla mnie niezwykle cenne – będę wdzięczna za Wasz feedback i udostępnianie tego posta znajomym 🙂

Miłego użytkowania!

Author: Ewa MazurMama uroczej dziewczynki, grafik z wykształcenia, zawodu i zamiłowania.

Dodaj komentarz