Metryczka z liskiem do samodzielnego uzupełnienia

Uwielbiam oglądać ilustracje dla Dzieci. Bywają takie urocze, słodkie, puchate i milutkie, że kiedy mam dość szorstkiego, szarego świata dorosłych wystarczy mi 15 minut z ilustracją dla Dzieci i od razu odnajduję spokój.

Spośród wszystkich ilustracji kierowanych do Dzieci, których się naoglądałam, najbardziej delikatne wydają mi się te na metryczkach.

Metryczki to takie słodziutkie plakaty, na których umieszcza się dane urodzeniowe Dziecka – najczęściej jego imię, datę urodzenia (czasem razem z godziną), wagę i wzrost (zawsze zastanawiałam się, czy u noworodka mówimy o wzroście, czy o długości? ;P). Te wszystkie bardzo ważne informacje opatrzone są zwykle jakąś prześliczną ilustracją, albo ozdobione jakimś motywem.

Ponieważ jestem fanką metryczek, na blogu znajdziecie już dwa wpisy im poświęcone. W jednym z nich zebrałam 17 inspirujących przykładów metryczek, a w drugim udostępniłam swój własny wzór metryczki do samodzielnego uzupełnienia w czterech wariantach kolorystycznych.

Dziś mam dla Was moja nową autorską metryczkę do samodzielnego uzupełnienia. Może poznajecie tego słodziutkiego liska? To ten sam który zagościł na jednym z plakatów z leśnymi zwierzątkami i na kartach do gry memory.

LICENCJA

Plik metryczki z liskiem oddaję do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego! Nie zezwalam na komercyjne wykorzystanie (zarobkowe) zarówno samego pliku, jak i wydruków z niego powstałych. Ani plik, ani treści w nim zawarte nie mogą również służyć do stworzenia materiałów komercyjnych.

Jednocześnie zezwalam na nieodpłatne wykorzystanie metryczki z liskiem do celów edukacyjnych, np. podczas zajęć w Przedszkolu czy Szkole, ale proszę o wiadomość z informacją na adres kontakt@mamadesigner.pl (informacji tej używam do celów statystycznych).

Plik udostępniam za darmo, jednak osoby, które mają ochotę wesprzeć mnie finansowo, mogą postawić mi wirtualną kawę na buycoffee.to/mamadesignerpl/ (nie trzeba logować się w serwisie).

Zainteresowanych zakupem licencji komercyjnej proszę o kontakt pod adresem kontakt@mamadesigner.pl.

LINK DO POBRANIA METRYCZKI Z LISKIEM

Metryczka, którą tu udostępniam znajduje się w formie pliku .jpg w formacie A4 pod poniższym linkiem:

Dajcie znać, co sądzicie 😉

Do usłyszenia wkrótce!

MOŻE ZAINTERESUJE CIĘ RÓWNIEŻ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *