Metryczka do uzupełnienia

Kiedy niedawno robiłam roczne podsumowanie na blogu, wspominałam Wam, że największą popularnością w zeszłym roku cieszył się wpis o metryczkach.

Zebrałam tam dla Was garść inspirujących metryczek i ciekawych sposobów na upamiętnienie narodzin dziecka. Skoro temat jest Wam tak bardzo bliski, to nie pozostało mi nic innego, jak przygotować dla Was coś ekstra, coś, co na pewno Was zaciekawi.

A mam na myśli metryczkę do samodzielnego uzupełnienia, czyli taką, którą możecie wydrukować i wpisać w nią informacje dotyczące konkretnego Małego Człowieka 🙂 Przygotowałam wariant dla dziewczynki i dla chłopczyka, a także wariant żółty (no bo jakże mogłoby go zabraknąć?!) i czarno-biały – do wyboru do koloru. Linki znajdziecie poniżej.

LICENCJA

Pliki metryczek oddaję do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego! Nie zezwalam na komercyjne wykorzystanie (zarobkowe) zarówno samego pliku, jak i wydruków z niego powstałych. Ani plik, ani treści w nim zawarte nie mogą również służyć do stworzenia materiałów komercyjnych.

Jednocześnie zezwalam na nieodpłatne wykorzystanie metryczek do celów edukacyjnych, np. podczas zajęć w Przedszkolu czy Szkole, ale proszę o wiadomość z informacją na adres kontakt@mamadesigner.pl.

Zainteresowanych zakupem licencji komercyjnej proszę o kontakt pod tym samym adresem (kontakt@mamadesigner.pl).

LINKI DO POBRANIA METRYCZEK

Tym razem przygotowałam dla Was cztery osobne pliki .jpg. Każdą z metryczek możecie pobrać i wydrukować niezależnie, pamiętając o zasadach używania, o których piszę w akapicie „licencja” 😉

To co, trafiłam w Wasze gusta? Dajcie znać, który wariant kolorystyczny najbardziej Wam odpowiada.

Nie zapomnijcie także o wpisie z pomysłami na urocze metryczki! Zainteresować może Was także darmowa kartka gratulacyjna dla świeżo upieczonych rodziców 😉

Do usłyszenia już wkrótce!

MOŻE ZAINTERESUJE CIĘ RÓWNIEŻ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *