Metryczka do uzupełnienia

Kiedy niedawno robiłam roczne podsumowanie na blogu, wspominałam Wam, że największą popularnością w zeszłym roku cieszył się wpis o metryczkach.

Zebrałam tam dla Was garść inspirujących metryczek i ciekawych sposobów na upamiętnienie narodzin dziecka. Skoro temat jest Wam tak bardzo bliski, to nie pozostało mi nic innego, jak przygotować dla Was coś ekstra, coś, co na pewno Was zaciekawi.

A mam na myśli metryczkę do samodzielnego uzupełnienia, czyli taką, którą możecie wydrukować i wpisać w nią informacje dotyczące konkretnego Małego Człowieka 🙂 Przygotowałam wariant dla dziewczynki i dla chłopczyka, a także wariant żółty (no bo jakże mogłoby go zabraknąć?!) i czarno-biały – do wyboru do koloru. Linki znajdziecie poniżej.

Linki do pobrania

Tym razem przygotowałam dla Was cztery osobne pliki .jpg. Każdą z metryczek możecie pobrać i wydrukować niezależnie, pamiętając o zasadach używania, o których piszę poniżej w akapicie „licencja” 😉

 


 

Licencja

Pliki metryczek do uzupełnienia oddaję do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego! Oznacza to, że możecie wykorzystywać je na własny użytek – drukować, wręczać rodzinie, znajomym, nawet znajomym znajomych, ale nie zezwalam na ich komercyjne wykorzystanie (zarobkowe) – nie sprzedajemy metryczek i nie używamy ich do stworzenia produktu na sprzedaż.

To co, trafiłam w Wasze gusta? Dajcie znać, który wariant kolorystyczny najbardziej Wam odpowiada.

Nie zapomnijcie także o wpisie z pomysłami na urocze metryczki! Zainteresować może Was także darmowa kartka gratulacyjna dla świeżo upieczonych rodziców 😉

Do usłyszenia już wkrótce!
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *