Karty do zdjęć urodzinowych

Kiedy moja córka kończyła roczek i dwa latka, byłam w miarę na bieżąco z jej fotografiami w rodzinnym albumie. Potem ilość zdjęć pstrykanych przy każdej możliwej okazji przerosła moje moce przerobowe i projekt albumu wskoczył do przegródki „kiedyś”.

Miałam jednak założenie, że to „kiedyś” wypadnie jakoś właśnie teraz. Trochę się to wszystko poprzesuwało (z wielu powodów, które są konsekwencją globalnej sytuacji), ale koniec końców zsiadam ponownie do drukowania zdjęć mojej czterolatki.

Umieszczając je w albumie opatrzę każde odpowiednią kartą – czyli grafiką o wymiarach zdjęcia, na której zwykle umieszczam krótki, estetyczny wizualnie komentarz, tak jak to miało miejsce np. w przypadku moich 35 kart do zdjęć z pierwszego roczku dziecka.

Przy okazji swoich fotograficznych porządków, przygotowałam dla Was 6 darmowych kart do zdjęć urodzinowych dziecka. Mam nadzieję, że okażą się przydatne również dla Was 🙂

Linki do pobrania

Poniżej znajdziecie linki do trzech kart A4 w formacie .jpg. Na każdej z nich umieściłam po dwie karty do zdjęć o wymiarach 15x10cm. Dzięki temu drukowanie powinno być łatwe i nie wymagać zmiany standardowych ustawień domowej drukarki.

Jeśli jednak potrzebujecie kart w rozmiarze docelowym, bo np. tak jak ja, planujecie wydrukować je na papierze fotograficznym, to poniżej znajdziecie linki do pojedynczych grafik:

Licencja

Pliki kart urodzinowych oddaję do pobrania za darmo, ale tylko do użytku prywatnego. Nie zezwalam na ich komercyjne użycie.

A Wy prowadzicie rodzinne albumy ze zdjęciami? Koniecznie dajcie znać w komentarzach 🙂

Jeśli szukacie innych materiałów związanych z fotografią i prowadzeniem albumów, to polecam Waszej uwadze wspomniany już artykuł z 35 darmowymi kartami do zdjęć z pierwszego roku życia dziecka, albo te trzy karty na udany dzień.

Do usłyszenia!

Author: Ewa MazurMama uroczej dziewczynki, grafik z wykształcenia, zawodu i zamiłowania.

Dodaj komentarz