Karty do zdjęć urodzinowych

Kiedy moja córka kończyła roczek i dwa latka, byłam w miarę na bieżąco z jej fotografiami w rodzinnym albumie. Potem ilość zdjęć pstrykanych przy każdej możliwej okazji przerosła moje moce przerobowe i projekt albumu wskoczył do przegródki „kiedyś”.

Miałam jednak założenie, że to „kiedyś” wypadnie jakoś właśnie teraz. Trochę się to wszystko poprzesuwało (z wielu powodów, które są konsekwencją globalnej sytuacji), ale koniec końców zsiadam ponownie do drukowania zdjęć mojej czterolatki.

Umieszczając je w albumie opatrzę każde odpowiednią kartą – czyli grafiką o wymiarach zdjęcia, na której zwykle umieszczam krótki, estetyczny wizualnie komentarz, tak jak to miało miejsce np. w przypadku moich 35 kart do zdjęć z pierwszego roczku dziecka.

Przy okazji swoich fotograficznych porządków, przygotowałam dla Was 6 darmowych kart do zdjęć urodzinowych dziecka. Mam nadzieję, że okażą się przydatne również dla Was 🙂

LICENCJA

Pliki kart do zdjęć urodzinowych oddaję do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego! Nie zezwalam na komercyjne wykorzystanie (zarobkowe) zarówno samego pliku, jak i wydruków z niego powstałych. Ani plik, ani treści w nim zawarte nie mogą również służyć do stworzenia materiałów komercyjnych.

Jednocześnie zezwalam na nieodpłatne wykorzystanie kart do zdjęć urodzinowych do celów edukacyjnych, np. podczas zajęć w Przedszkolu czy Szkole, ale proszę o wiadomość z informacją na adres kontakt@mamadesigner.pl

(informacji tej używam do celów statystycznych).

Pliki udostępniam za darmo, jednak osoby, które mają ochotę wesprzeć mnie finansowo, mogą postawić mi wirtualną kawę na buycoffee.to/mamadesignerpl/ (nie trzeba logować się w serwisie).

Zainteresowanych zakupem licencji komercyjnej proszę o kontakt pod adresem kontakt@mamadesigner.pl.

LINKI DO POBRANIA KART URODZINOWYCH

Poniżej znajdziecie linki do trzech kart A4 w formacie .jpg. Na każdej z nich umieściłam po dwie karty do zdjęć o wymiarach 15x10cm. Dzięki temu drukowanie powinno być łatwe i nie wymagać zmiany standardowych ustawień domowej drukarki.

Jeśli jednak potrzebujecie kart w rozmiarze docelowym, bo np. tak jak ja, planujecie wydrukować je na papierze fotograficznym, to poniżej znajdziecie linki do pojedynczych grafik:

A Wy prowadzicie rodzinne albumy ze zdjęciami? Koniecznie dajcie znać w komentarzach 🙂

Do usłyszenia!

MOŻE ZAINTERESUJE CIĘ RÓWNIEŻ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *