Girlanda imprezowa do samodzielnego konfigurowania

Już za chwilkę moja córka skończy 5 lat. Jej urodzinową imprezką żyję od początku marca. Tak jak w zeszłym roku, z powodu pandemii liczba gości będzie ograniczona, ale nie zamierzam przez to umniejszać wagi wydarzenia. Tym bardziej, że widzę, jak ważny to dzień dla samej zainteresowanej.

Dlatego planuję mnóstwo urodzinowych dekoracji i aktywności. Kasia zażyczyła sobie, żeby w tym roku imprezce urodzinowej towarzyszył motyw przewodni i zaskoczyła mnie niezmiernie faktem, że nie chodzi o Krainę Lodu! 😉 Zamurowało mnie, kiedy powiedziała, że chciałaby urodzinki z kotką Marie. Musiałam googlać! Nie znałam tej bardzo wiekowej już postaci z bajki Disneya („Aryskotraci”) i nadziwić się nie mogę, skąd moje dziecię ją zna. No ale tak to jest – w którymś momencie dziecko opuszcza gniazdo rodzinne i te sprawy ;P Moja pięciolatka jest już duża i sama może decydować, skąd czerpie wiedzę 😀 Szacunek dla tej Pani 😀

No więc mamy wybrany motyw, kolory ustaliły się same – kotka Marie jest biała i ma różową kokardkę. Dla przełamania może pojawić się trochę złota i czerni.

Kilka dekoracji zamówiłam (np. balony, talerzyki), ale sporo zamierzam zrobić sama, np. piniatę w kształcie kotka.

Na liście dekoracji do samodzielnego zrobienia mam też girlandę urodzinową. I właśnie z nią będzie związany dzisiejszy wpis.

Rozmyślając, jaki napis chciałabym umieścić na girlandzie zdobiącej przyjęcie urodzinowe mojej córki wpadło mi do głowy, że to całkiem fajne, że mogę sama o tym zdecydować i nie muszę ograniczać się do sklepowych gotowców w stylu „happy birthday”. I od razu przyszło mi do głowy pytanie: a co byłoby, gdyby inni też tak mogli? I to nie za miliony monet na specjalne zamówienie?

Zeszłotygodniowy alfabet dopowiedział resztę pomysłu – girlanda z całym alfabetem do samodzielnego wydruku! Jakie to oczywiste – umieszczając każdą literkę alfabetu na szablonie girlandy stwarzam możliwość wydruku dowolnych słów, np. „URODZINKI KASI”, ale też „STO LAT STASIU/BASIU CZY JOASIU” ;P
Literki umieściłam na szablonach w kolejności częstości występowania w słowach, a nie alfabetycznie, więc prawdopodobnie wydruki będą bardziej ekonomiczne. Kombinowałam też z kolorami, tak aby girlandy były wielokolorowe i w ten sposób przygotowałam dwa warianty barwne – różowo-biało-czarną i niebiesko-biało-czarną. Wariant z żółtymi akcentami, który widzicie na zdjęciach tym razem wykorzystałam tylko do stworzenia ilustracji do tego posta – będzie on dostępny dla subskrybentów newslettera w marcowym liście, który roześlę ostatniego dnia miesiąca.

Dzięki tej koncepcji girlandy urodzinowej możecie swobodnie konstruować dowolne girlandy z własnymi napisami – poniżej zamieszczam kilka popularnych napisów, a na samym dole linki do pobrania obu wariantów kolorystycznych 🙂

LICENCJA

Pliki girlandy imprezowej oddaję do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego! Nie zezwalam na komercyjne wykorzystanie (zarobkowe) zarówno samych plików, jak i wydruków z nich powstałych. Ani pliki, ani treści w nich zawarte nie mogą również służyć do stworzenia materiałów komercyjnych.

Jednocześnie zezwalam na nieodpłatne wykorzystanie girlandy imprezowej do celów edukacyjnych, np. podczas zajęć w Przedszkolu czy Szkole, ale proszę o wiadomość z informacją na adres kontakt@mamadesigner.pl (informacji tej używam do celów statystycznych).

Pliki udostępniam za darmo, jednak osoby, które mają ochotę wesprzeć mnie finansowo, mogą postawić mi wirtualną kawę na buycoffee.to/mamadesignerpl/ (nie trzeba logować się w serwisie).

Zainteresowanych zakupem licencji komercyjnej proszę o kontakt pod adresem kontakt@mamadesigner.pl.

LINKI DO POBRANIA GIRLANDY IMPREZOWEJ DO SAMODZIELNEJ KONFIGURACJI

Każda literka została umieszczona na szablonie proporczyka girlandy. Na jednej stronie A4 umieściłam po dwa proporczyki – parami według częstotliwości występowania liter w słowach – tak jak widać poniżej. Do kompletu dorzuciłam też puste proporczyki w czterech kolorach, z których składa się girlanda. Łącznie jest to20 stron A4 zamkniętych w jednego .pdf’a. Możecie samodzielnie zdecydować, które strony wydrukujecie, aby zbudować z nich interesujący Was napis.

Może zainteresują Was również nasze pozostałe girlandy, albo nasza kategoria urodzinowa.

A Wy bez jakiej dekoracji nie wyobrażacie sobie imprezki?

Do usłyszenia wkrótce!

MOŻE ZAINTERESUJE CIĘ RÓWNIEŻ:

6 thoughts on “Girlanda imprezowa do samodzielnego konfigurowania

  1. Beata says:

    Dziękuję bardzo skorzystam w przedszkolu chłopiec z mojej grupy ma urodziny . Chcę stworzyć miły klimat i niespodziankę . Będzie suuper.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *