Kartka Wielkanocna – dwa minimalistyczne wzory do pobrania

Skromne Święta Wielkanocne to będzie chyba już nasza tradycja. Jak nie chorowanie, to pandemia, jak nie pandemia, to… zawsze coś. Może to dlatego, że Wielkanoc jest świętem ruchomym i trudno mi z nią zgrać pozostałe sprawy?

Do Bożego Narodzenia przygotowuję się od listopada, a z Wielkanocą nigdy nie wiem jak działać. Na szczęście domownikom chyba to nie przeszkadza, więc i tym razem przygotuję święconkę i jakiś odrobinę bardziej uroczysty obiad. Reszta wyjdzie w praniu. Ale w tym roku kupiłam kilka drobiazgów dekoracyjnych, a w moich zbiorach mam już kilka wielkanocnych plakatów, więc może uda mi się poczarować trochę z magią świąt 😉

Na pewno dobrym pomysłem będą kartki Wielkanocne. Przygotowałam sobie dwa minimalistyczne wzory, jeśli macie ochotę – korzystajcie 🙂 Linki do pobrania kartek znajdziecie poniżej.

LICENCJA

Pliki kartek wielkanocnych oddaję do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego! Nie zezwalam na komercyjne wykorzystanie (zarobkowe) zarówno samych plików, jak i wydruków z nich powstałych. Ani pliki, ani treści w nich zawarte nie mogą również służyć do stworzenia materiałów komercyjnych.

Jednocześnie zezwalam na nieodpłatne wykorzystanie kartek wielkanocnych do celów edukacyjnych, np. podczas zajęć w Przedszkolu czy Szkole, ale proszę o wiadomość z informacją na adres kontakt@mamadesigner.pl (informacji tej używam do celów statystycznych).

Pliki udostępniam za darmo, jednak osoby, które mają ochotę wesprzeć mnie finansowo, mogą postawić mi wirtualną kawę na buycoffee.to/mamadesignerpl/ (nie trzeba logować się w serwisie).

Zainteresowanych zakupem licencji komercyjnej proszę o kontakt pod adresem kontakt@mamadesigner.pl.

LINKI DO POBRANIA KARTEK WIELKANOCNYCH

Każda z kartek została umieszczona w osobnym pliku .jpg o wielkości A4. Kartkę należy dociąć i złożyć na pół – wówczas będzie pasować idealnie do zwykłej koperty listowej.

Chętnie dowiem się, jak Wy spędzacie Święta Wielkanocne? 🙂 Dajcie znać w komentarzach.

Jeśli szukacie podobnych materiałów może zainteresują Was inne kartki okolicznościowe dostępne na blogu.

Do usłyszenia wkrótce!

MOŻE ZAINTERESUJE CIĘ RÓWNIEŻ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *