Nauka alfabetu: plakaty z literkami w dwóch wariantach kolorystycznych

Kontynuując serię Nauka alfabetu, w której przez kilka miesięcy udostępniałam Wam kolejne plakaty z literkami alfabetu, postanowiłam przygotować podobne materiały, ale tym razem wspierające naukę pisania.

W ten sposób powstało 36 kart pracy w formie plakatów (tyle ile liter w alfabecie plus jeden ze znakiem zapytania i wykrzyknikiem) do nauki pisania. Każda literka ma swój własny plakat, a nawet dwa! Bo pakiet 36 literek przygotowałam w dwóch wariantach kolorystycznych – żółtym i miętowym.

W designie plakatów nawiązuję do innych materiałów, które już pojawiły się na blogu, a które razem stanowią spójny komplet grafik przydatnych uczniom. Są to plakat z cyframi, plan lekcji oraz tabliczka mnożenia.

Tak jak wspomniałam – dzisiejsze plakaty wspierają również naukę pisania.

LICENCJA

Pliki plakatów z literkami oddaję do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego! Nie zezwalam na komercyjne wykorzystanie (zarobkowe) zarówno samych plików, jak i wydruków z nich powstałych. Ani pliki, ani treści w nich zawarte nie mogą również służyć do stworzenia materiałów komercyjnych.

Jednocześnie zezwalam na nieodpłatne wykorzystanie plakatów z literkami do celów edukacyjnych, np. podczas zajęć w Przedszkolu czy Szkole, ale proszę o wiadomość z informacją na adres kontakt@mamadesigner.pl (informacji tej używam do celów statystycznych).

Pliki udostępniam za darmo, jednak osoby, które mają ochotę wesprzeć mnie finansowo, mogą postawić mi wirtualną kawę na buycoffee.to/mamadesignerpl/ (nie trzeba logować się w serwisie).

Zainteresowanych zakupem licencji komercyjnej proszę o kontakt pod adresem kontakt@mamadesigner.pl.

LINKI DO POBRANIA PLAKATÓW Z LITERKAMI

Tym razem wszystkie 36 plakatów zamknęłam w formie wielostronicowego pliku .pdf. Każda strona to odrębny plakat wielkości A4. Do wyboru zostawiam dwa warianty kolorystyczne – nasz ulubiony żółty i miętowy.

Do usłyszenia wkrótce!

MOŻE ZAINTERESUJE CIĘ RÓWNIEŻ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *