Plakaty z cyframi w dwóch wariantach kolorystycznych

Jako dopełnienie plakatów z literkami mam dla Was dziś dwa rodzaje plakatów z cyframi. Żółte i miętowe grafiki stanowią komplet z tymi, które mogliście już poznać we wpisie Nauka alfabetu: plakaty z literkami w dwóch wariantach kolorystycznych.

Taki matematyczno-alfabetyczny zestaw może posłużyć jako fajne narzędzie do pracy dla Przedszkolaków i dzieci z pierwszych klas podstawówki, plakaty te wspierają bowiem naukę pisania. Skończone dzieła mogą także ozdobić pokój dziecka.

Na blogu znajdziecie też inne grafiki edukacyjne z podobnymi motywami graficznymi: plakat z cyframi (trochę inny wariant), plan lekcji oraz tabliczka mnożenia.

LICENCJA

Pliki plakatów z cyframi oddaję do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego! Nie zezwalam na komercyjne wykorzystanie (zarobkowe) zarówno samych plików, jak i wydruków z nich powstałych. Ani pliki, ani treści w nich zawarte nie mogą również służyć do stworzenia materiałów komercyjnych.

Jednocześnie zezwalam na nieodpłatne wykorzystanie plakatów z cyframi do celów edukacyjnych, np. podczas zajęć w Przedszkolu czy Szkole, ale proszę o wiadomość z informacją na adres kontakt@mamadesigner.pl (informacji tej używam do celów statystycznych).

Pliki udostępniam za darmo, jednak osoby, które mają ochotę wesprzeć mnie finansowo, mogą postawić mi wirtualną kawę na buycoffee.to/mamadesignerpl/ (nie trzeba logować się w serwisie).

Zainteresowanych zakupem licencji komercyjnej proszę o kontakt pod adresem kontakt@mamadesigner.pl.

LINK DO POBRANIA PLAKATÓW Z CYFRAMI

Tym razem wszystkie 10 plakatów zamknęłam w formie wielostronicowego pliku .pdf. Każda strona to odrębny plakat wielkości A4. Do wyboru zostawiam dwa warianty kolorystyczne – nasz ulubiony żółty i miętowy.

Do usłyszenia wkrótce!

MOŻE ZAINTERESUJE CIĘ RÓWNIEŻ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *