Plakaty z cyframi w dwóch wariantach kolorystycznych

Jako dopełnienie plakatów z literkami mam dla Was dziś dwa rodzaje plakatów z cyframi. Żółte i miętowe grafiki stanowią komplet z tymi, które mogliście już poznać we wpisie Nauka alfabetu: plakaty z literkami w dwóch wariantach kolorystycznych.

Taki matematyczno-alfabetyczny zestaw może posłużyć jako fajne narzędzie do pracy dla Przedszkolaków i dzieci z pierwszych klas podstawówki, plakaty te wspierają bowiem naukę pisania. Skończone dzieła mogą także ozdobić pokój dziecka.

Na blogu znajdziecie też inne grafiki edukacyjne z podobnymi motywami graficznymi: plakat z cyframi (trochę inny wariant), plan lekcji oraz tabliczka mnożenia.

LICENCJA

Pliki plakatów z cyframi oddaję do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego (domowego)! Nie zezwalam na ich komercyjne wykorzystanie (zarobkowe).

Zezwalam na nieodpłatny użytek w celach edukacyjnych przez takie instytucje, jak Szkoły, czy Przedszkola, ale proszę o uprzedni kontakt na adres ewa.mazur@mypoint.pl.

Istnieje możliwość zakupu licencji komercyjnej – kontakt pod tym samym adresem – ewa.mazur@mypoint.pl.

LINK DO POBRANIA PLAKATÓW Z CYFRAMI

Tym razem wszystkie 10 plakatów zamknęłam w formie wielostronicowego pliku .pdf. Każda strona to odrębny plakat wielkości A4. Do wyboru zostawiam dwa warianty kolorystyczne – nasz ulubiony żółty i miętowy.

POBIERAM: PLAKATY Z CYFRAMI W WARIANCIE ŻÓŁTYM

POBIERAM: PLAKATY Z CYFRAMI W WARIANCIE MIĘTOWYM

Do usłyszenia wkrótce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *