Darmowy plakat z cyframi – edycja 2022

Komu spodobał się koci plan lekcji i alfabet, ten powinien rzucić okiem na dzisiejszy koci plakat z cyferkami 😉

Mam taki plan, żeby co roku zostawiać tu śliczny pakiecik grafik dla Uczniów. W zeszłym roku wymyśliłam sobie szkolne grafiki z leśnymi zwierzętami – możecie otrzymać je zapisując się na mój newsletter. W skład tamtej paczki wchodził plan lekcji, plakat z literkami, plakat z cyferkami, tabliczka mnożenia, zakładki do podręczników i szablon z naklejkami na zeszyty.

W tamtym czasie moja córka korzystała z planu lekcji i plakatów, ale w kolejnych latach na pewno będzie potrzebowała także pozostałych grafik, a może i takich, których jeszcze nie wymyśliłam.

Stąd mój pomysł na tworzenie paczek z grafikami szkolnymi cyklicznie – co roku, najlepiej tuż przed nowym rokiem szkolnym – byłaby to taka moja darmowa „wyprawka” dla uczniów, z której mogłaby korzystać moja córka i wszyscy chętni.

Co myślicie?

Jednak zanim przejdę do planowania przyszłorocznych grafik zostawiam Wam kolejny plakat z tegorocznej kolekcji – kocie cyferki.

Rodzina kocich grafik, w skład której wchodzą już plan lekcji, alfabet i dzisiejsze cyferki, wkrótce powiększy się o kolejne pliki do darmowego pobrania, tymczasem zapraszam poniżej po link do dzisiejszego plakatu.

LICENCJA

Plik plakatu z kocimi cyferkami oddaję do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego! Nie zezwalam na komercyjne wykorzystanie (zarobkowe) zarówno samego pliku, jak i wydruków z niego powstałych. Ani plik, ani treści w nim zawarte nie mogą również służyć do stworzenia materiałów komercyjnych.

Jednocześnie zezwalam na nieodpłatne wykorzystanie plakatu z kocimi cyferkami do celów edukacyjnych, np. podczas zajęć w Przedszkolu czy Szkole, ale proszę o wiadomość z informacją na adres kontakt@mamadesigner.pl.

Zainteresowanych zakupem licencji komercyjnej proszę o kontakt pod tym samym adresem (kontakt@mamadesigner.pl).

LINK DO POBRANIA PLAKATU Z CYFRAMI

Poniżej znajdziecie wszystkie szczegóły wydruku, a także link do pobrania darmowego pliku.

Szczegóły wydruku:

  • Format pliku: A4
  • Kolorystyka: kolor
  • Zalecana grubość papieru: grubszy papier, np. o gramaturze 160-200g/m2
  • Rodzaj wydruku: jednostronny
  • Ilość stron do wydruku: 1

Pssst! Jeśli interesują Was szkolne grafiki, to rzućcie okiem na tą paczkę, którą dostajecie za darmo po zapisaniu się na mój newsletter!

Do usłyszenia wkrótce!

MOŻE ZAINTERESUJE CIĘ RÓWNIEŻ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *