Darmowy plakat z alfabetem – edycja 2022

Jeśli szukacie darmowych materiałów, takich jak np. plany lekcji, tabliczki mnożenia, czy plakaty z literkami dla młodych Uczniów, to mam dla Was mnóstwo dobrych wiadomości!

Po pierwsze – takie grafiki już na moim blogu są! Pod tagiem MATERIAŁY DLA UCZNIÓW znajdziecie kilka wzorów darmowych planów lekcji, plakaty z cyframi, zakładki do książek, tabliczki mnożenia, karty pracy i gry edukacyjne.

Dodatkowo w kategorii EDUKACYJNE, oprócz wymienionych wyżej materiałów macie do dyspozycji także mnóstwo grafik z literkami w roli głównej – to tak dla tych, którzy chcieliby wspomóc naukę pisania i czytania Dzieci.

Ale to nie koniec! Pamiętacie nasz KOCI PLAN LEKCJI z poprzedniego wpisu? Przy okazji jego publikacji zapowiadałam, że kocich edukacyjnych grafik będzie więcej. I oto oddaję w Wasze ręce drugą z nich – koci alfabet.

Możecie mieć także pewność, że do kociej kolekcji dołączą kolejne plakaty i grafiki.

LICENCJA

Plik alfabetu z kotami oddaję do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego! Nie zezwalam na komercyjne wykorzystanie (zarobkowe) zarówno samego pliku, jak i wydruków z niego powstałych. Ani plik, ani treści w nim zawarte nie mogą również służyć do stworzenia materiałów komercyjnych.

Jednocześnie zezwalam na nieodpłatne wykorzystanie alfabetu z kotami do celów edukacyjnych, np. podczas zajęć w Przedszkolu czy Szkole, ale proszę o wiadomość z informacją na adres kontakt@mamadesigner.pl.

Zainteresowanych zakupem licencji komercyjnej proszę o kontakt pod tym samym adresem (kontakt@mamadesigner.pl).

LINK DO POBRANIA ALFABETU Z KOTAMI

Poniżej znajdziecie wszystkie szczegóły wydruku, a także link do pobrania darmowego pliku.

Szczegóły wydruku:

  • Format pliku: A4
  • Kolorystyka: kolor
  • Zalecana grubość papieru: grubszy papier, np. o gramaturze 160-200g/m2
  • Rodzaj wydruku: jednostronny
  • Ilość stron do wydruku: 1

Pssst! Jeśli interesują Was szkolne grafiki, to rzućcie okiem na tą paczkę, którą dostajecie za darmo po zapisaniu się na mój newsletter!

Do usłyszenia wkrótce!

MOŻE ZAINTERESUJE CIĘ RÓWNIEŻ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *